حریفان جودوکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا تعیین شدند

به گزارش یزد بلاگ، مسابقات جودو قهرمانی دنیا از فردا پنجشنبه 29 شهریورماه با حضور 756 جودوکار از 125 کشور کشور به میزبانی آذربایجان در سالن ژیمناستیک شهر باکو شروع می گردد. رقابتهایی که هشت روز به طول خواهد انجامید. در هفت روز، مسابقات انفرادی(هر روز یک وزن مردان و یک وزن زنان) انجام می گردد و در روز هشتم مسابقات تیمی برگزار خواهد شد.

حریفان جودوکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا تعیین شدند

تیم ملی ایران با ترکیب محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم، سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم و جواد محجوب در وزن 100+ کیلوگرم در این مسابقات به روی تاتامی می رود. تیم سه نفره ایران را سه مربی و یک سرپرست همراهی می نماید. محمد منصوری به عنوان سرمربی ، محسن زکریا و آندره نیز به عنوان مربی و محمدحسن مجلسی به عنوان سرپرست در کنار جودوکاران حضور دارند. ضمن اینکه محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو نیز در باکو حضور دارد.

این رقابتها در حالی از فردا پنجشنبه شروع می گردد که جودوکاران ایران از روز شنبه 31 شهریورماه کار خود را شروع می نمایند. طبق قرعه کشی اجرا شده محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم در میان 89 جودوکار در اولین دیدار خود در گروه D به مصاف کیم چول از کره شمالی می رود و در صورت فزونی به مصاف امانوف از قرقیرستان می رود.

سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم شنبه اول مهرماه و در وزن 81- کیلوگرم به روی تاتامی می رود. در این وزن 70 جودوکار حضور دارند که ملایی با سید یک در دور نخست گروه A استراحت دارد و سپس به مصاف برایند از کانادا می رود.

جواد محجوب نیز چهارشنبه چهارم مهر به مصاف رقبای خود می رود. در این وزن 41 جودوکار ثبت نام نموده اند که محجوب با سید 7 در گروه D دور نخست استراحت داشته و سپس با برنده اکوادور و تاجیکستان خواهد رفت.

سالن ژیمناستیک 9000 نفر گنجایش دارد و مسابقات جودو بر روی سه تاتامی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 6

به "حریفان جودوکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریفان جودوکاران ایران در مسابقات قهرمانی دنیا تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید