تفاهم صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع هوشمندسازی

به گزارش یزد بلاگ، در دومین روز از برگزاری الکامپ 1403 تفاهم نامه همکاری بین صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع تحول دیجیتال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی امضاء شد.

تفاهم صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع هوشمندسازی

به گزارش خبرنگاران ، در دومین روز از برگزاری الکامپ 1403 تفاهم نامه همکاری میان صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع تحول دیجیتال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی امضاء شد.

این مراسم با حضور حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول، حمید حیدری اسمعیل ترخانی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت و امین اسفندیار مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری همراه فاند در سالن 35 نمایشگاه بین المللی تهران (سالن اختصاصی همراه اول) برگزار گردید.

رویکرد این تفاهم نامه بر سرمایه گذاری های مشترک در زمینه فناوری ها و نوآوری های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است.

هوشمندسازی فناوری های مرتبط با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در حوزه های بهینه سازی مصرف انرژی، برطرف ناترازی انرژی و شبکه توزیع پخش و پالایش فرآورده های نفتی، از جمله اهداف در نظر گرفته شده برای این همکاری است.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار همه با هم برای مالی دیجیتال از 9 تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار نموده و تا 12 تیر 1403 ادامه دارد.

5454

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 تیر 1403 بروزرسانی: 10 تیر 1403 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 5058

به "تفاهم صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع هوشمندسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم صندوق های پژوهش و فناوری همراه فاند و صنعت نفت با موضوع هوشمندسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید