تغییر ساعت کاری همه بانک ها

به گزارش یزد بلاگ، با درخواست دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی مبنی بر اعلام یکپارچه سازی ساعت کاری بانک ها، مقرر شد بانک ها نیز همانند کارکنان دولت از ساعت هفت و 30 دقیقه صبح به مشتریان خدمات ارائه نمایند.

تغییر ساعت کاری همه بانک ها

به گزارش ایرنا، علیرضا قیطاسی در نشستی با معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به تغییر ساعت کاری بانک ها به موجب مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: پیش از این مصوبه، ساعت حضور کارکنان بانک ها هفت صبح و ساعت شروع خدمت دهی آنان، هفت و 30 دقیقه صبح بود.

وی افزود:، اما پس از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر شروع ساعت کاری کارکنان دستگاه های اجرایی از ساعت هفت و 30 دقیقه صبح، ساعت خدمت دهی به مشتریان بانک ها به هشت صبح تغییر یافته که این موضوع باعث یک ناهماهنگی در ارائه خدمات بانکی شده است. پیشنهاد می کنم یک بار برای همواره ساعت های کاری بانک ها به صورت یکپارچه اعلام گردد.

در این نشست معاون نوسازی اداری سازمان اداری استخدامی گفت: دلیل این ناهماهنگی تفسیر اشتباه بانک ها از مصوبه مذکور است.

علاء الدین رفیع زاده تاکید نمود: طبق بخشنامه، کارکنان بانک ها مانند سایر کارکنان دستگاه های اجرایی باید از شروع ساعت کاری، به ارائه خدمت بپردازند و اگر احتیاج به فراهم کردن مقدمات کار خود دارند، می توانند زودتر در محل کار خود حاضر شوند.

وی توضیح داد: اگر احتیاج است، اصلاحیه ای برای ساعت حضور کارکنان بانک ها ابلاغ گردد.

به این ترتیب تاخیر بانک ها در ارائه خدمات بانکی به مشتریان قانونی نیست و باید مانند همه کارکنان دولت از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح به ارائه خدمت بپردازند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4741

به "تغییر ساعت کاری همه بانک ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ساعت کاری همه بانک ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید