تاخت و تاز کرونا در میان مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، مدت زمان زیادی از مصوبه ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای شروع تدریجی و حداقلی فعالیت های ورزشی در کشور نمی گذرد اما در همین مدت زمان کوتاه شمار مبتلایان به این ویروس در میان ورزشی ها فرایند صعودی گرفته طوریکه به نظر می رسد ورزش به یکی از کانون های شیوع کرونا در کشور تبدیل شده است.

تاخت و تاز کرونا در میان مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک

بیشترین آمار در خصوص مبتلایان به کرونا در فوتبال و لیگ فزونی های این رشته گزارش شده و حتی لغو ملاقات تیم های استقلال و پارس جنوبی و نساجی با فولاد را هم موجب شده است.

قرار بود این ملاقاتها از هفته بیست و سوم لیگ برتر روز یکشنبه برگزار گردد اما شناسایی موارد پرتعداد مبتلا به کرونا در این تیم ها منجر به لغو بازی ها شد. پرسپولیس، فولاد خوزستان، پارس جنوبی جم و ... دیگر تیم هایی هستند که تست کرونا بعضی ورزشکاران و اعضای کادر فنی آنها مثبت اعلام شده است.

علاوه بر ورزشکاران و مربیان اما کرونا اخیرا مدیران ورزش را هم هدف قرار داده است. با وجود اعمال خیلی از مراقب های بهداشتی لازم در ساختمان های مدیریتی ورزش در خیابان سئول، بعضی افراد تصمیم گیرنده در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک طی روزهای اخیر درگیر ویروس کرونا شده اند و به همین دلیل در محل کارشان حاضر نمی شوند.

فرایند صعودی که آمار مبتلایان به کرونا در میان اهالی ورزش دارد، تا حدی زیادی نگران کننده است. پیش از این و در جریان موج نخست شیوع کرونا، اتخاذ تمهیدات لازم برای لغو مسابقات و تعطیلی اماکن ورزشی یاری کرد تا این ویروس جمعیت کمی از ورزشی ها را مبتلا کند اما به دنبال کنار رفتن موانع و شروع فعالیت ها و رفت و آمد به اماکن ورزشی، این جمعیت در حال گسترده تر شدن است.

با همه اینها برگزاری برنامه های ورزشی مانند افتتاحیه ها، بازدید روزانه مسئولان از فدراسیون ها، مجامع انتخاباتی و .... متوقف نشده و حتی بعضا بدون اعمال کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شوند.

روز گذشته هم مهرزاد خلیلیان رئیس ستاد مقابله با کرونا در ورزش تاکید داشت که این ستاد تصمیمی برای لغو دوباره فعالیت های ورزشی ندارد با این حال به نظر می رسد ادامه این فرایند منجر به اتخاذ تصمیماتی جدید گردد.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1687

به "تاخت و تاز کرونا در میان مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاخت و تاز کرونا در میان مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید