بیرانوند: باشگاه پرسپولیس برای رسول پناه خیلی عظیم است، به من کم لطفی و بی احترامی کردند

به گزارش یزد بلاگ، دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به کسر مبلغ قراردادش انتقادهای تندی علیه مدیریت این باشگاه عنوان کرد و گفت که به او بی احترامی شده است.

بیرانوند: باشگاه پرسپولیس برای رسول پناه خیلی عظیم است، به من کم لطفی و بی احترامی کردند

به گزارش خبرنگاران علیرضا بیرانوند در تماس تلفنی با برنامه فوتبال برتر درباره وضعیتش در باشگاه آنتورپ بلژیک گفت: خداراشکر شرایط خیلی خوبی دارم. بعد از انتقالم طبق قوانین بلژیک باید 14 روز به قرنطینه می رفتم و برای همین در هفته اول در کنار تیم نبودم ولی با شروع تمریناتم خداراشکر توانستم در بازی دوم در لیست تیم باشم. امیدوارم خیلی زودتر بازی کنم و این دور از دسترس نیست. از وضعیتم راضی هستم. دو هفته لیگ بلژیک تعطیل شده است و امیدوارم شرایطم بعد از تعطیلات بهتر باشد.

وی در ادامه به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اشاره نمود و گفت: به طرفداران این قهرمانی را تبریک می گویم. این حق طرفداران بود. شاید این اتفاق تا سال ها برای تیمی رخ ندهد و خداراشکر می کنم که سهم کوچکی در رقم خوردن این اتفاق دارم. از طرفداران می خواهم به باشگاه یاری و از گل محمدی حمایت نمایند. من او را درک می کنم، چون می دانم دستش چقدر خالی است.

بیرانوند درباره عدم دریافت حق و حقوقش از باشگاه پرسپولیس توضیح داد: در این 4 سال هشت قهرمانی داشتم و با این تیم به فینال آسیا رفتم. دوست داشتم در انتها همکاری اتفاق خوبی رخ بدهد و به من احترام بگذارند ولی این را ندیدم. هیئت مدیره باشگاه به بازیکنانی که زحمت می کشند احترام نمی گذارد. زمانی که با انتقالم 700 هزار یورو پول می آورم، یک و نیم میلیارد تومان به قرارداد من اضافه می گردد ولی الان می گویند امضای آقای انصاری فرد را قبول نداریم. رسول پناه گفت برو شکایت کن تا پولت را بگیری و اینگونه مرا پیش طرفداران را خراب می نمایند. به وکلیم سپردم که این حق من است، وقتی بدون شکایت می توانند پول دهند چرا می گویند شکایت کن؟

دروازه بان پیشین پرسپولیس افزود: علاوه بر این یک و نیم میلیارد، از اصل قراردادم به خاطر 6 بازی که نبودم یک میلیارد و دویست میلیون تومان کم کردند. از باشگاه نامه دارم که برای اینکه باشگاه آنتورپ زودتر پول بدهد من را زودتر فرستادید، آن وقت قرارداد من را کم می کنید؟ من 18-17 میلیارد تومان پول برای باشگاه آوردم و می توانستم این کار را نکنم و یک طرفه قراردادم را فسخ کنم. مگر دیوانه بودم بعد از جام جهانی قراردادم را تمدید کنم؟ به من گفتند بعد از جام جهانی تمدید نکن اما این کار را کردم چون دنبال رسیدن به هدف های عظیم با پرسپولیس بودم. اگر رسول پناه بگوید حرف های من دروغ است نامه را ارسال کنم.

بیرانوند خطاب به سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شما (رسول پناه) به آنتورپ نامه زدید ولی الان برای چند بازی 25 درصد قراردادم را کم می کنید. به بازیکنان احترام بگذارید. دیناروند (مسئول اقتصادی باشگاه پرسپولیس) ذهن بازیکنان پرسپولیس را خراب می نماید و اصلأ مدیرعامل و هیئت مدیره را قبول ندارد، احساس می کنم خیلی پشتش پُر است. در قراردادم آپشن دارم که اگر تیم سهمیه بگیرد 10 درصد اضافه می گردد اما حالا که قهرمان شدیم و با قهرمانی سهمیه گرفتیم می گوید زرنگ هستید که هم برای قهرمانی پاداش بگیرید و هم برای سهمیه آسیایی!

وی درخصوص اظهار بی اطلاعی رسول پناه درباره اضافه شدن متمم به قراردادش در زمان مدیریت انصاری فرد یادآور شد: شما در هیئت مدیره بودید ولی ثبت نکردید برای اینکه برای این متمم برنامه داشتید. شما من را به زور فرستادید تا از آنتورپ پول بگیرید، حالا شما چطور به خود اجازه می دهید بگویید در جلسه هیئت مدیره درباره قراردادم تصمیم می گیرید؟ شما آپشن های من را خط زده اید. آقای دیناروند هم که انگار یک مملکت برای اوست. هیچکس از او راضی نیست. مگر چه کسی پشت این آدم است که همه بازیکنان از دست او شاکی هستند؟

بیرانوند در ادامه انتقاداتش از رسول پتاه گفت: من را طرفداران پرسپولیس عظیم نموده اند ولی بدانند کسانی در باشگاه هستند که سال دیگر باعث ضربه خوردن تیم می شوند. باشگاه آنتورپ به شما نامه زده که اگر نمی توانید بیرانوند را به دلیل مسائل کرونا به ما بدهید او می تواند تا انتها مسابقات لیگ و آسیا در پرسپولیس باشد ولی حقوقش را شما باید بدهید. من گفتم به قراردادم با باشگاه پرسپولیس پایبند هستم و به آنها (باشگاه آنتورپ) می گویم که پرسپولیس حقوق 50 هزار یورویی من را داده است اما شما برای پولی که احتیاج داشتید قبول نکردید و من را به بلژیک فرستادید و الان قرارداد من را کم کردید.

بیرانوند در پاسخ به اظهارنظر رسول پناه مبنی بر اینکه او گفته برای ماندن در پرسپولیس باید 50 هزار یورو دریافت کند، گفت: باشگاه پرسپولیس برای امثال شما خیلی عظیم است و نمی توانید این تیم اداره کنید. باشگاه آنتورپ نامه زد و گفت اگر می خواهید بیرانوند را نگه دارید چون از 11 تیر باید ما به او حقوق ماهیانه اش را پرداخت کنیم، شما این حقوق را بدهید. من به باشگاه گفتم آنتورپ این درخواست را داشته، شما قبول کنید ولی من این پول را نمی گیرم. می خواهم فصل را در ایران تمام کنم.

بیرانوند گفت: در حق من کم لطفی و بی احترامی کردند. می دانستم اگر به آنتورپ بروم شما پول من را نمی دهید. شما که از این انتقال پول گرفتید چرا از قرارداد من کم می کنید؟ به عنوان طرفدار می گویم شما اعلام کردید مهدی ترابی به خاطر خانواده اش فسخ نموده، مگر او بازیکن خارجی است که برای ماندن در تهران مشکل خانوادگی دارد؟

وی راجع به حرف و حدیث هایی که پیرامون اضافه شدن متمم به قراردادش مطرح است، گفت: بعد از این انتقال و به دلیل اینکه می خواستم نیم فصل بروم و این کار را نکردم، انصاری فرد گفت از خودم به عنوان مدیرعامل این متمم را اضافه می کنم، چون لطف کردی و 700 هزار دلار پول برای باشگاه آوردی.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2120

به "بیرانوند: باشگاه پرسپولیس برای رسول پناه خیلی عظیم است، به من کم لطفی و بی احترامی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: باشگاه پرسپولیس برای رسول پناه خیلی عظیم است، به من کم لطفی و بی احترامی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید