بچه پرروی ورزش ایران باز هم تز داد!

به گزارش یزد بلاگ، خالق جراحی خار پاشنه در آلمان، حالا که به سرزمین مورد علاقه اش برای انجام عمل جراحی رسیده، خود را بچه پرروی ورزش ایران می خواند! کسی که به مدد داشتن مدال نقره المپیک لندن حالا فدراسیون دوومیدانی را موظف می داند که کلیه خواسته های ریز و درشتش را بی کم و کاست و بدون حرف و حدیث، عملی کند.

بچه پرروی ورزش ایران باز هم تز داد!

همان پسر مغروری که چندی پیش برنامه ای برای موفقیتش در المپیک توکیو چیده بود که هزینه اجرایی شدنش معادل بودجه یک سال فدراسیون دوومیدانی در زمان ریاست مجید کیهانی بود! رقمی معادل 4 میلیارد و 800 میلیون تومان در سال 97! لیست بلندبالای احسان حدادی برای آمادگی اش جهت حضور در المپیک 2020، وقتی 2 سال پیش مقابل چشمان سیدرضا صالحی امیری نهاده شد که برای آشتی دادن حدادی و کیهانی وساطت نموده بود و رئیس کمیته ملی المپیک را بر آن داشت تا برای حل بحران، پیشنهاد جذب اسپانسر برای حدادی را مطرح کند.

پیشنهادی که اخیرا از سوی ایرج حصیبی پیشکسوت دوومیدانی هم مطرح شد تا او که اساسا معتقد است اعزام حدادی به آلمان فقط برای ساکت کردنش بود نه معالجه اش، خطاب به پرتابگر دیسک ایران بگوید که بهتر است به دنبال لقمه دریافت از سفره فقیر دوومیدانی نباشد. منظور حصیبی از ساکت کردن حدادی کاملا معین است. چراکه با آنالیز سرانگشتی شرایط مدعیان مدال المپیک توکیو در پرتاب دیسک و مقایسه رکورد های رقبای حدادی با او، کاملا معین است که اگر شرایط به همین منوال پیش رود، احسان عملا شانسی برای رفتن روی سکوی المپیک در توکیو ندارد. مگر این که اتفاق عجیب و غریبی رخ دهد و به قول معروف کامبک کند.

اتفاقی که با توجه به مطرح کردن مشکل خارپاشنه و عظیم کردن این زائده کوچک، بعید است و تحلیل ها از رفتار های کنونی حدادی این است که او به دنبال تکرار سناریوی المپیک ریو در توکیوست. همان سناریویی که سال 2016 نوشته شد تا پرتابگر ایران بعد از عدم موفقیت در ریو، به ناگاه آسیب دیدگی را پیش بکشد و مدعی گردد برای پرتاب در المپیک روزی 12 آمپول می زده.

او سپس برای فرار از هجمه رسانه ها مستقیما از ریو به آلمان رفت تا خارپاشنه اش را به تیغ جراحان بسپارد. حالا، اما او بار دیگر ماجرای خار پاشنه اش را جنجالی نموده تا ابتدا مدعی گردد نمی تواند این جراحی مهم را به دست ممدنقاش بسپارد. او پس این توهین زیر بار انتقاد ها نرفت و پای حرفش ایستاد تا با هزینه 8 هزار یورویی راهی آلمان گردد. حالا هم که به سرزمین موعدش رسیده حرف های پرکنایه ای می زند: بعضی شاید نمی دانند اصلا مصدومیت من چیست و حتی شنیدم که گفتند خارپاشنه مثل زگیل است!

حدادی که خوب می داند به خاطر توقعاتش حالا افکار عمومی هم نظر موافقی با او ندارند، حرف هایش را با ورزش سه این طور ادامه می دهد: بعضی به خاطر خصومت شخصی مرا جلوی مردم قرار دادند و گفتند حدادی دلار های کشور را هدر می دهد! اگر پول های ورزش برای احسان حدادی خرج نگردد، برای چه کسی خرج گردد؟ چه کسی می تواند در آسیا، دنیا و المپیک پرچم ایران را به اهتزاز در بیاورد؟ در ایران یک نفر را در رشته سخت دوومیدانی داریم و می خواهیم خرابش کنیم. البته دیگر کسی نمی تواند مرا خراب کند. مرا قبلا خراب کردند و من بازهم توانستم برگردم و قهرمان شوم. من بچه پرروی ورزش ایران هستم. نه این که بی ادب باشم. بلکه همه ضرر ها را به جان خریدم.

این که منظور حدادی از این که قبلا خرابش کردند، دقیقا رسانه ها هستند یا افراد دیگر را نمی دانیم. اما خوب یادمان هست آنچه وجهه نایب قهرمان المپیک لندن را خراب کرد، رفتار های خودش بود نه غرض ورزی دیگران. بخصوص بعد از رو شدن پرونده قضایی جنجالی اش که منجر به صدور رای تبعید برای او شد.

منبع: خراسان ورزشی

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2510

به "بچه پرروی ورزش ایران باز هم تز داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه پرروی ورزش ایران باز هم تز داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید