بررسی افراد مبتلا به کووید- 19 با آی پد

به گزارش یزد بلاگ، پزشکان مرکز سلامت استنفورد (SHC)، روشی برای استفاده از فناوری طراحی کرده اند که می تواند گسترش کروناویروس را در فضای کاری آنها کاهش دهد و به حفظ تجهیزات محافظتی شخصی کمک کند. پزشکان این مرکز برای صحبت کردن با بیماران، از یک اپلیکیشن کمک می گیرند تا بدون وارد شدن به اتاق بیماران، آنها را مورد بررسی قرار دهند.

بررسی افراد مبتلا به کووید- 19 با آی پد

اتاق هر بیمار در بخش اورژانس مرکز سلامت استنفورد، اخیرا به یک آی پد مجهز شده که روی یک صفحه کوچک قابل حمل و مجهز به چرخ قرار گرفته است. این تجهیزات می توانند بیماران امکان تعامل مبتلا به کروناویروس را با پزشکان و پرستاران برقرار کنند.

دکتر رایان ریبیرا (Ryan Ribeira)، از پزشکانی که در این برنامه نقش داشته اند، در این باره گفت: این تجهیزات، به کارمندان بیمارستان امکان می دهد تا بیماران مبتلا به کووید- 19 را به طور مرتب و بدون ورود به اتاق آنها مورد بررسی قرار دهند.

موفقیت این برنامه، بر ارزیابی از راه دور در بیمارستان ها، تاثیر مثبتی داشته است. پاتریک کالاجی (Patrice Callagy)، مدیر خدمات اورژانس استنفورد گفت: من باور دارم که این برنامه می تواند به تغییر عملکرد ما پس از شیوع این ویروس کمک کند.

بسکمک از پزشکان و پرستاران، با کمبود تجهیزات محافظتی مانند ماسک رو به رو شده اند اما همچنان در حال تلاش برای نجات جان بیماران هستند.

کالاجی افزود: من معتقدم که این پروژه می تواند به صرفه جویی در مصرف تجهیزات محافظتی و افزایش دفعات بررسی شرایط بیماران کمک کند.

این بیمارستان از اواسط ماه مارس، ایده استفاده از آی پد را برای بررسی بیماران مبتلا به کووید- 19 مطرح کرده بود و از سرانجام ماه مارس نیز اجرای آن را به طور کامل آغاز کرده است.

ریبیرا افزود: نکته مثبت این پروژه، فراهم شدن امکان بررسی شمار بیشتری از بیماران نیازمند قرنطینه و حفظ منابع تجهیزات محافظتی است.

منبع : ایسنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: آی تابناک
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1017

به "بررسی افراد مبتلا به کووید- 19 با آی پد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی افراد مبتلا به کووید- 19 با آی پد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید