امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات در اسنپ دکتر فراهم شد

به گزارش یزد بلاگ، اسنپ دکتر با هدف فرهنگ سازی و تشویق کاربران به استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتیِ دوستدار حیوانات، امکان خرید محصولات کرولتی فری یا دوستدار حیوانات را به بخش سفارش محصولات آرایشی و بهداشتی خود اضافه نمود.

امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات در اسنپ دکتر فراهم شد

آشنایی با محصولات کرولتی فری

محصولات آرایشی و بهداشتی کرولتی فری (Cruelty free) که در فارسی با معادل هایی چون محصولات عاری از ستم یا دوستدار حیوانات شناخته می شوند، روی حیوانات تست نمی شوند و در فرایند فراوری آن ها، هیچ حیوانی مورد آزار قرار نگرفته است. این محصولات عموما با یک نشان، شبیه به خرگوش یا موش از سایر محصولات متمایز می شوند. در سراسر جهان سازمان های دوستدار حیوانات، مردم را به استفاده از این محصولات تشویق می نمایند و کشورهای زیادی هم قوانینی علیه این آزمایش ها تصویب نموده اند. البته با وجود اینکه دهه هاست برای ممنوعیت تست حیوانی محصولات آرایشی و بهداشتی کوشش می گردد و کشورهای زیادی در سراسر جهان قوانینی علیه این آزمایش ها تصویب نموده اند، هنوز این آزمایش ها در بسیاری از نقاط جهان ادامه دارد و سالانه حدود نیم میلیون حیوان شامل موش، موش صحرایی، خرگوش، خوکچه هندی و سگ مورد آزمایش قرار می گیرند و سالانه بین صد تا دویست هزار حیوان بر اثر این آزمایش ها می میرند.

سفارش محصولات دوستدار حیوانات در اسنپ دکتر

از آنجا که اسنپ دکتر خود را دوستدار حیوانات می داند و حمایت از حقوق حیوانات را به عنوان یک دغدغه جدی در نظر دارد، امکان سفارش محصولات کرولتی فری یا دوستدار حیوانات را به بخش سفارش دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی خود اضافه نموده است. کاربر با انتخاب این گزینه داروخانه را از ترجیح خود برای خرید محصولات دوستدار حیوانات مطلع می نماید و در صورتی که داروخانه محصول دوستدار حیوانات مورد احتیاج کاربر را موجود داشته باشد، کالا برای کاربر ارسال می گردد. در صورت موجود نبودن کالا با چنین ویژگی ای هم، با کاربر تماس گرفته و کالای جایگزینی به او پیشنهاد داده می گردد.

از آنجا که استفاده از آیکون محصول دوستدار حیوانات در بین برندهای ایرانی چندان مرسوم نیست و تنها تعداد محدودی از برندهای ایرانی محصول خود را کرولتی فری معرفی می نمایند، یکی از اهداف اسنپ دکتر از ایجاد چنین امکانی، فرهنگ سازی و جلب توجه کاربران و ایجاد دغدغه و تقاضا برای محصولات دوستدار حیوانات در جامعه است. همچنین امیدواریم برندهای ایرانی هم گام های جدی تری در جهت فراوری محصولات کرولتی فری بردارند.

خدمات دامپزشکی به زودی در اسنپ دکتر

همچنین اسنپ دکتر در راستای مسئولیتی که در قبال حقوق حیوانات تعریف نموده، به زودی خدمات دامپزشکی را به سرویس های خود اضافه می نماید. در این خدمت جدید کوشش می گردد تا کاربران بتوانند برای درمان بیماری های حیوانات خانگی خود از پزشکان و متخصصان دامپزشکی مشاوره آنلاین بگیرند. دامپزشکان متقاضی مشارکت در سرویس دامپزشکی می توانند با مراجعه به بخش ثبت نام پزشک و مشاور در سایت اسنپ دکتر مشخصات خود را وارد نمایند و در حمایت از حیوانات خانگی همراه اسنپ دکتر شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3874

به "امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات در اسنپ دکتر فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان خرید محصولات دوستدار حیوانات در اسنپ دکتر فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید