اعلام برنامه اجرا های روز سوم جشنواره تئاتر فجر خبرنگاران

به گزارش یزد بلاگ، امروز دوشنبه 13 بهمن و همزمان با سومین روز برگزاری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر نمایش هایی در بخش های صحنه ای، خیابانی و دیگرگونه ها اجرا می شوند.

اعلام برنامه اجرا های روز سوم جشنواره تئاتر فجر خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ستاد خبری جشنواره، امروز دوشنبه 13 بهمن ماه همزمان با روز سوم این رویداد، تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تئاتر مولوی، تماشاخانه ایرانشهر و تالار حافظ میزبان سومین روز از اجرا های صحنه ای آثار این دوره از جشنواره خواهند بود.

* اجرا های صحنه ای

تالار وحدت تا انتها برگزاری جشنواره سی ونهم از ساعت 18:30 میزبان اجرای نمایش سرباز به کارگردانی حسین پارسایی خواهد بود.

در مجموعه تئاتر شهر هم تالار اصلی در تمام روز های برگزاری جشنواره از ساعت 18 میزبان اجرای نمایش گرگاس ها یا روزبخیرآقای وزیر به کارگردانی حمیدرضا نعیمی است.

آبگوشت زهرماری به کارگردانی حسین اسدی امروز ساعت 17 در تالار چارسو اجرا می گردد. تالار سایه در ساعت 15 میزبان اجرای نمایش بهشت حکیم الله به کارگردانی ویدا موسوی خواهد بود و پات به کارگردانی اصغر خلیلی هم در ساعت 17 در تالار قشقایی روی صحنه می رود.

در تئاتر مولوی و در ساعت 15 نمایش پینوکیو به کارگردانی اوشان محمودی اجرا می گردد.

تماشاخانه ایرانشهر هم در 2 سالن ناظرزاده و سمندریان میزبان آثار این دوره از جشنواره است. در ساعت 17 نمایش کمدی زا به کارکردانی کاوه مهدوی در سالن ناظرزاده اجرا می گردد. ساعت 19 هم نمایش نگاهم به دریاست تا کسی آب را نبرد به کارگردانی حسن سبحانی در سالن سمندریان روی صحنه می رود.

تالار حافظ هم ساعت 19 امروز میزبان نمایش کجایی ابراهیم به کارگردان لیلی عاج خواهد بود.

* نمایش های خیابانی

امروز دوشنبه 13 بهمن ماه و در بخش نمایش های خیابانی و دیگرگونه ها، از ساعت 15:30 تا 18:30 در محوطه مقابل تالار وحدت به ترتیب نمایش های همیلو، تن های تنها، حباب زیر آب، سرباز سردار و زهی خیال باطل اجرا می گردد.

در محوطه آب نمای بازار عظیم ایران مال هم در 2 نوبت 18:30 و 19 دو نمایش همیلو و تن های تنها اجرا خواهد شد.

ایوان انتظار مترو میدان ولیعصر (عج) هم امروز در ساعت 11 میزبان اجرای نمایش زهی خیال باطل و پس از آن در ساعت 11:30 میزبان نمایش سرباز سردار خواهد بود.

* دیگرگونه ها

نمایش دموکراسی سفارشی به کارگردانی میلاد جباری مولانا هم در بخش دیگرگونه ها امروز 12 بهمن ماه در ساعت 18:30 در باغ موزه قصر اجرا می گردد. اجرای این نمایش تا 19 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

نمایش میکرومکبث به کارگردانی حسین دریس هم در بخش دیگرگونه ها امروز 12 بهمن ماه در ساعت 18 در تئاتر محراب اجرا می گردد. اجرای این نمایش تا 15 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

نمایش آنتروپی به کارگردانی زهرا رفیعی در این بخش از ساعت 16 در فضای مجازی اجرا می گردد. اجرای این نمایش تا 19 بهمن ادامه خواهد داشت.

نمایش حیاط ناتمام خانه ورنوسفادرانی به کارگردانی رضا سعیدی در 2 نوبت 16:30 و 18 در خانه بهار اجرا می گردد. اجرای این نمایش تا 14 بهمن ادامه دارد.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه تا 20 بهمن در حال برگزاری است. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3502

به "اعلام برنامه اجرا های روز سوم جشنواره تئاتر فجر خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه اجرا های روز سوم جشنواره تئاتر فجر خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید