ادعای رسانه یونانی: تراکتور با کمک فدراسیون ایران مانع از انتقال حاج صفی به آریس سالونیک شد

به گزارش یزد بلاگ، در پرونده کشمکش حاج صفی با تراکتور فدراسیون فوتبال ایران هم به نفع باشگاه رای داده و این بازیکن تا به امروز نتوانسته از این تیم جدا شود. حاج صفی با آریس به توافق شفاهی رسیده بود اما اطلاعات رسیده حاکی از آن است که باشگاه تراکتور مخالف فسخ قرارداد این بازیکن است.

ادعای رسانه یونانی: تراکتور با کمک فدراسیون ایران مانع از انتقال حاج صفی به آریس سالونیک شد

یک رسانه یونانی خبر داد فدراسیون فوتبال در پرونده مدافع ایرانی تراکتور رای را به نفع باشگاه داد تا انتقال این بازیکن به یونان غیرممکن شود.

به گزارش فارس، به نقل از سایت گازتا یونان، پرونده احسان حاج صفی با آریس سالونیک به نظر بسته شده چون باشگاه تراکتور علی رغم تمایل مدافع ایرانی برای حضور در یونان اما مانع از این انتقال شد.

در پرونده کشمکش حاج صفی با تراکتور فدراسیون فوتبال ایران هم به نفع باشگاه رای داده و این بازیکن تا به امروز نتوانسته از این تیم جدا شود. حاج صفی با آریس به توافق شفاهی رسیده بود اما اطلاعات رسیده حاکی از آن است که باشگاه تراکتور مخالف فسخ قرارداد این بازیکن است.

تراکتور یک فصل دیگر با حاج صفی قرارداد دارد و خواهان دریافت 300 هزار یورو غرامت شده است. حاج صفی به دلیل عدم دریافت دستمزد 100 هزار یورویی اش از تراکتور خواهان جدایی از این تیم بود ولی فدراسیون رای را به نفع باشگاه داد.

با این حکم فدراسیون ایران انتقال حاج صفی به آریس سالونیک غیرممکن است. به همین خاطر باشگاه آریس باید به دنبال بازیکنی باشد که ویژگی های مدافع ایرانی را داشته باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2206

به "ادعای رسانه یونانی: تراکتور با کمک فدراسیون ایران مانع از انتقال حاج صفی به آریس سالونیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای رسانه یونانی: تراکتور با کمک فدراسیون ایران مانع از انتقال حاج صفی به آریس سالونیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید