ادامه تصویربرداری سریال 250 قسمتی، لوگوی برف بی صدا می بارد رونمایی شد

به گزارش یزد بلاگ، این سریال 250 قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود 10 هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه 60 و 70 سپری و در 100 قسمت تولید می شود در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه 90 را روایت می کند مراحل نگارش را می گذراند.

ادامه تصویربرداری سریال 250 قسمتی، لوگوی برف بی صدا می بارد رونمایی شد

به گزارش گروه فرهنکی خبرنگاران، با ادامه تصویربرداری سریال برف بی صدا می بارد به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری در شهرک غزالی کلید خورده بود از لوگوی این سریال رونمایی شد.

برف بی صدا می بارد عنوان سریالی سه فصلی است که در ده های 60-70- و 90 روایت می شود و با گذشت 8 ماه از زمان پیش تولید، مدتی است وارد فاز تولید شده است.

این سریال 250 قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود 10 هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه 60 و 70 سپری و در 100 قسمت تولید می شود در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه 90 را روایت می کند مراحل نگارش را می گذراند.

مسعود بهبهانی نیا نویسنده این سریال تلویزیونی، پیش از این نویسندگی سریال کیمیا به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی را که در 110 قسمت تولید شده بود به عهده داشته و این سریال 250 قسمتی که از سال 94 تحقیق و نگارش آن آغاز شده، پس از کیمیا رکوردی جدید در پرونده کاری این نویسنده خواهد بود.

پوریا آذربایجانی کارگردان این اثر نیز، پیش از این کارگردانی نوارد زرد را که اثری جنایی است به عهده داشته و این دومین همکاری او با موسسه فرهنگی هنری وصف صبا خواهد بود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم…

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1675

به "ادامه تصویربرداری سریال 250 قسمتی، لوگوی برف بی صدا می بارد رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تصویربرداری سریال 250 قسمتی، لوگوی برف بی صدا می بارد رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید