آکواریوم رودخانه کامدن

به گزارش یزد بلاگ، دنیای زیر آب را کشف کنید! کشف دنیای آکواریوم با طی مسافتی چند دقیقه ای از مرکز فیلادلفیا به مجتمع آبی کامدن امکان پذیر است. در این محل شما شاهد فضایی شبه نمایشگاهی با بیش از 8500 گونه آبی در حجمی بالغ بر دومیلیون گالون آب خواهید بود.

آکواریوم رودخانه کامدن

این آکواریوم، خانه بزرگترین مجموعه کوسه های ساحل شرقی است که شامل تنها کوسه کله چکشی بازمانده و همچنین کوسه های ابریشمی در این نمایشگاه آمریکا می باشد. همچنین تنها آکواریومی است که نمایش دهنده اسب های آبی است.

به این مکان بیایید تا به تماشای پنگوئن ها، لاک پشت ها، سفره ماهی ها و بسیاری دیگر از آبزیان مشغول شوید. در این تجربه آکواریومی، اجرای روزانه رایگان نمایش های آبی و همچنین نمایش های زنده از تمرین های آبزیان برای شما در نظر گرفته شده است.

پناهگاه اسب های آبی

خودتان را در دنیای سرگرمی آبی پیدا کنید. اینجا، همان جاست! پناهگاه اسب های آبی. این نمایشگاه رنگ به رنگ فعال این فرصت را به شما می دهد تا با جنی و بوتان، دو اسب آبی دوست داشتنی دیداری رودررو داشته باشید گویی یک روز از زندگی تان را درحال آبتنی در رودخانه آفریقا هستید. از نزدیک جنی و بوتان را تماشا کنید که در آب بالا و پایین می روند و از استخر شصت هزار گالنی خود که نوسازی شده است لذت می برند.

قلمروی اقیانوسی

در دنیای زیر آب غرق شوید، در این دنیای 760 هزار گالنی که بزرگترین نمایشگاه آکواریومی می باشد.

این را جدی می گوییم! اینجا یکی از مجموعه های تاثیرگذار آبزیان و ماهی ها می باشد از جمله لاک پشت های دریایی، عروس دریایی های بامزه و کوسه های بی نظیر نمایشگاهی. زمان زیادی نیاز نیست تا به تماشای لاک پشت های دریایی ای مشغول شوید که همراه با عروس دریایی ها به این سو و آن سو سر می خورند. پس از آن، کمی آنسوتر بروید تا با کوسه های ابریشمی، پوزه سفید، صورت سیاه و گورخری روبه رو شوید. در همان مدتی که در آکواریوم هستید فرصت تماشای تنها کوسه کله چکشی را که در نمایشگاه دریایی به نمایش گذاشته می شود از دست ندهید.

قلمروی کوسه ها

به این قلمرو سری بزنید تا با بیش از 25 کوسه و 850 جانور دریایی در یک حجم 550 هزار گالنی آشنا شوید. برای تماشای کوسه هایی که در ارتفاع چهل فوتی شنا می کنند یک چشم انداز 360 درجه در اختیار خواهید داشت. همچنین یک تونل آبی و البته ماجراجویی در قلمروی کوسه ها جزو برنامه های این بخش است. شما در این بخش از کف تا سقف، چشم اندازگسترده ای از زندگی جانوران دریایی خواهید داشت.

جزیره پنگوئن ها

این آکواریوم برای پانزده پنگوئن آفریقایی تکه ای از بهشت را در جزیره پنگوئن ها در نظر گرفته است. این ساکنین بامزه در استخری هفده هزار گالنی اتاق های زیادی برای بازیگوشی و شنا در عمق بیست فوتی زیر آب دارند و مطمئن باشید میتوانید همه آنها را تماشا کنید.

یک نکته:

بیست درصد از وزن پنگوئن ها در وضعیت نشسته، شکل می گیرد. در طول ماجراجویی تان از بخش غذادادن به پنگوئن ها هم دیدن کنید و رموز جالب بیشتری را در مورد این موجودات ستودنی کشف کنید.

سرگرمی بچه ها در پارک Great Kids

به نمایشگاه تاچ سر بزنید. آنجا خانواده ها می توانند از نزدیک عروس دریایی ها، ستاره های دریایی و حتی کوسه ها را تماشا کنند. علاوه بر این، محدوده کودک را از دست ندهید. در این فضا بچه ها شش سال و کمتر تشویق می شوند تا با تماس نزدیک با حیوانات به طبیعت نزدیک شوند.

نکته

تهیه بلیط باید به صورت اینترنتی و زودتر از موعد صورت بگیرد.

منبع: هاتوایر
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3

به "آکواریوم رودخانه کامدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آکواریوم رودخانه کامدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید