آژانس امنیت پرواز اروپا هشدار موقت عدم پرواز در آسمان ایران را لغو کرد

به گزارش یزد بلاگ، هشدار موقت آژانس امنیت پرواز اروپا که در هشتم ژانویه برای عدم پرواز بر فراز عراق و در یازدهم ژانویه برای توقف پرواز بر فراز ایران صادر شده بود لغو شد.

آژانس امنیت پرواز اروپا هشدار موقت عدم پرواز در آسمان ایران را لغو کرد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور بهار ایتالیا همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش یزد بلاگ به نقل از آژانس امنیت پرواز اروپا، این آژانس در 28 ژانویه جلسه ای برای آنالیز آخرین اطلاعات در خصوص امنیت پرواز بر فراز ایران و عراق برگزار کرد. در نتیجه این جلسه، هشدار موقت این آژانس که در هشتم ژانویه برای عدم پرواز بر فراز عراق و در یازدهم ژانویه برای توقف پرواز بر فراز ایران صادر شده بود لغو شد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده خطوط هوایی باید از پرواز بر فراز عراق غیر از دو کریدور هوایی خاص دوری نمایند و می توانند در ارتفاعی بالاتر از 25 هزار فوت در آسمان ایران پرواز نمایند.

هشدار موقت عدم پرواز از آسمان ایران توسط آژانس امنیت پرواز اروپا و کمیسیون اروپا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه صادر شده بود. چنین توصیه هایی مدت مشخصی ندارند و در هر زمانی می توانند بر اساس آنالیز های امنیت هوانوردی لغو شوند.

38

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 334

به "آژانس امنیت پرواز اروپا هشدار موقت عدم پرواز در آسمان ایران را لغو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آژانس امنیت پرواز اروپا هشدار موقت عدم پرواز در آسمان ایران را لغو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید