آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کرمان

به گزارش یزد بلاگ، دبیر ستاد انتخابات استان کرمان گفت :ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا از امروز 16 فروردین ماه آغاز و تا 23 فروردین ادامه خواهد داشت.

آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کرمان

به گزارش خبرنگاران کرمان،علیاراسکندری نسب دبیر ستاد انتخابات استان کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعال شدن سامانه جامع ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا از ساعت 8 صبح امروز 16 فروردین ماه افزود: نحوه ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا همانند شوراهای اسلامی شهرها می باشد.

وی گفت: ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداری ها از ساعت 8:00 تا 18:00، از طریق اپلیکیشن موبایلی و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره v.Keshvar انجام می شود.

اسکندری نسب افزود: ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه، دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.irو دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره v.Keshvarو از طریق دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها و دریافت رسید چاپی ممهور به مهر آن دفتر و همچنین پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره v.Keshvarانجام می شود.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمان گفت: ثبت نام از داوطلبان به مدت هفت روز تا 23 فروردین ماه ادامه دارد و شوراهای عشایری نیز ثبت نام در همین ایام در مناطق قشلاقی صورت می گیرد.

وی گفت: طبق اعلام وزارت کشور، داوطلبان باید نسبت به اخذ گواهی عدم سوءپیشنیه اقدام کرده باشند، اما آنهایی که پیروز به دریافت نشده اند،طی هماهنگی صورت گرفته در این ایام نیز می توانند نسبت به دریافت گواهی اقدام و به بخشداری های تابعه ارائه دهند.

اسکندری نسب شرح داد: انتخابات شهر کرمان به صورت الکترونیکی برگزار می شود و صندوق های اخذ رای مربوطه نیز فراهم شده و مسئله ای در امر برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهر کرمان نداریم.

وی تعداد روستاهایی که در سراسر استان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در انها برگزار می شود را بالغ بر 2500 روستا گفت و افزود: با توجه به تجربه ای که از انتخابات های قبلی و شورای شهر داریم و ثبت نام نهایی که باید توسط بخشداری و فرمانداری تایید شود،توصیه می شود که داوطلبان ثبت نام را به روزها و ساعات پایانی موکول نکرده و هر چه سریعتر مشارکت خود را ثبت کنند، ضمن اینکه استعلام ها توسط مراجع چهارگانه در اسرع وقت و زمان مقرر صورت می گیرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3689

به "آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید