تکواندو

حمایت همه جانبه ضامن موفقیت تکواندو است، واکنش به پیشنهاد ساعی

رضا مهماندوست با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: هادی ساعی انتخاب خوبی برای تکواندو ایران بود، ساعی سال ها در شورای شهر حضور داشته و در سیستم ورزش نیز در بخش های مختلف مدیریت نموده و به عنوان یکی از قهرمانان برجسته جهان می تواند تکواندو ایران را بازهم...

24 اردیبهشت 1401

خانلرخانی: فینال گرندپری از مسابقات المپیک سنگین تر بود، دلم به کسب سهمیه مردانی روشن است

سرمربی تیم ملی پاراتکواندو ایران گفت: مسابقات فینال گرندپری رقابت های مرگ و زندگی بود و این مسابقات از المپیک سنگین تر بود.

6 مهر 1400

کناره گیری قهرمان قمی از ورزش حرفه ای

محمدرضا شعبانی در مصاحبه با خبرنگاران با انتقاد از هیئت تکواندوی قم اظهار کرد: این هیئت به ورزشکاران پاراتکواندو به خاطر محدودیت و معلولیتی که دارند بی محبتی بسیار زیادی می نماید و من که همواره عاشق این رشته بودم، حالا با یاس و ناامیدی تصمیم دارم دیگر...

6 مهر 1400

خبرنگاران تیم تکواندو آذربایجان شرقی به ترکیه اعزام می گردد

تبریز- خبرنگاران- معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از حضور تیم منتخب تکواندو استان به ترکیه و شرکت در مسابقات بین المللی این کشور در امسال اطلاع داد.

6 مهر 1400

سروش احمدی سومین طلایی تکواندوی ایران

سروش احمدی با پیروزی 10 بر 7 برابر نماینده تایلند در ملاقات پایانی بر سکوی نخست وزن 63- کیلو گرم تکواندو مردان در بازی های داخل سالن آسیا ایستاد.

6 مهر 1400

مسابقات تکواندوی دانشجویان دانشگاه پیغام نور از 11 آذرماه در خراسان رضوی برگزار می گردد

مسابقات تکواندوی دانشجویان دانشگاه پیغام نور از 11 تا 15 آذرماه به میزبانی دانشگاه پیغام نور خراسان رضوی برگزار می گردد.

6 مهر 1400

هادی پور: برای کسب سهمیه المپیک در تکواندو باید عذاب زیادی کشید

ملی پوش تکواندو ایران گفت: با توجه به جهت کسب سهمیه المپیک در رشته تکواندو، واقعا کسب سهمیه عذاب زیادی را به همراه دارد.

6 مهر 1400

کرونا زمان برگزاری تکواندو انتخابی المپیک را تغییر داد

تهران (پانا) - فدراسیون جهانی تکواندو از برگزاری رقابت های انتخابی المپیک در قاره های اروپا و آسیا در فروردین سال آینده خبر داد.

6 مهر 1400

شیوه جدید و ابداعی آزمون کمربند در فدراسیون تکواندو

به گزارش خبرنگاران، بر اساس برنامه ریزی از قبل تعیین شده قرار بود دوره 255 آزمون ارتقا کمربند فدراسیون تکواندو هفته اول اسفندماه برگزار گردد که ابتدا خبر از تعویق این دوره منتشر و سپس راه حل جدیدی برای آن از سوی کمیته آزمون اعلام شد.

6 مهر 1400

شروع تمرینات پارالمپین های 7 رشته با حمایت اقتصادی کمیته پارالمپیک

هادی رضایی در تبادل نظر با خبرنگاران با یادآوری اینکه کمیته ملی پارالمپیک شروع تمرینات بعضی المپین ها از تیرماه را بلامانع عنوان نموده بود، گفت: البته طبق این مصوبه فقط ورزشکارانی که شانس مدال طلا به حساب می آیند یا شانس مدال نقره اما نزدیک به مدال طلا...

6 مهر 1400

مومن زاده و کیانی نمایندگان تکواندو ایران در اردن

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای تکواندو کسب سهمیه المپیک توکیو در قاره آسیا طی روزهای 31 اردیبهشت و اول خردادماه در امان اردن برگزار می گردد که تیم ملی کشورمان با دو نماینده فقط در بخش بانوان برای کسب سهمیه کوشش خواهد نمود.

6 مهر 1400

تمدید قرارداد عسکری؟ ، کمیته فنی فدراسیون تکواندو تصمیم گیرنده نهایی

نظر کمیته فنی فدراسیون تکواندو در مورد شرایط سرمربی تیم ملی تا انتها هفته جاری اعلام خواهد شد.

6 مهر 1400

رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران، در حالی کهخبرنگاران 20 فروردین ماه از لغو مسابقات قهرمانی آسیا در بخش های پاراتکواندو، پومسه و مبارزه خبر داده بود، فدراسیون تکواندو امروز با انتشاری خبر لغو این رقابتها، این خبر را تایید کرد.

6 شهریور 1400

قطعی شدن محرومیت کاراته کا و تکواندوکار کشورمان از حضور در المپیک به دلیل دوپینگ

قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اظهار داشت دو ورزشکار ایرانی که قرار بود به المپیک 2020 بروند به دلیل دوپینگ حضور در این رویداد را از دست دادند.

6 شهریور 1400

خبرنگاران ساعی: کارهای زیادی در کمیسیون ورزشکاران داریم، تلاش ما موفقیت معروف است

تهران - خبرنگاران- رییس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با بیان اینکه کار زیادی پیش روی این کمیسیون در سال منهتی به المپیک است، گفت: یکی از اهداف مهم، موفقیت سعید معروف در انتخابات کمیته بین المللی المپیک است.

15 مرداد 1400

مهدی خدابخشی قهرمان اروپا شد

ملی پوش سابق و عنوان دار تکواندوی ایران یک سال پس از تغییر تابعیت پیروز شد مدال طلای اروپا را برای صربستان به دست بیاورد.

20 دی 1399

ساعی: منتظر نظر وزارت ورزش برای آغاز اردوی تیم ملی تکواندو هستیم

هادی ساعی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه اصلاح آئین نامه امتیازات در رنکینگ جهانی و المپیک برای همه کشورها یکسان است، گفت: البته باید در نظر داشته باشیم که پیروزی کسب مدال در چنین مسابقاتی فاصله امتیازات را نسبت به رقبا بیشتر می کند اما باخت یک...

4 مرداد 1399