8 مدال رنگارنگ حاصل کار کاراته کاهای جوان ایران در قهرمانی آسیا

به گزارش یزد بلاگ، در سرانجام روز نخست رقابت های قهرمانی آسیا، کاراته کاهای جوان ایران 8 مدال رنگارنگ کسب کردند.

8 مدال رنگارنگ حاصل کار کاراته کاهای جوان ایران در قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگاران، در روز نخست رقابت های قهرمانی آسیا کاراته در قزاقستان، کاراته کاهای جوان ایران در بخش کومیته به مصاف حریفان رفتند و در خاتمه به 8 مدال رنگارنگ رسیدند.

در وزن 48-کیلوگرم جوانان، لیلا برجعلی با نتیجه 10 بر صفر نماینده هنگ کنگ را برد و سپس ازبکستان را 4 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. برجعلی در فینال برابر نماینده کشور ژاپن نهاده شد و 4 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و نقره گرفت.

در وزن 61-کیلوگرم جوانان، محمدرضا مرادی برابر قزاقستان با نتیجه 2 بر صفر، چین تایپه 3 بر صفر و چین 3 بر صفر برد و راهی ملاقات خاتمهی شد و در فینال نماینده کشور میزبان را 3 بر یک از پیش رو برداشت و طلا گرفت.

در وزن 53-کیلوگرم جوانان، فاطمه سعادتی حریفانی از هند، تاجیکستان و ویتنام را برد و به ملاقات فینال رسید. فاطمه سعادتی با غلبه بر نماینده ژاپن مدال طلا را از آن خود کرد.

در وزن 59-کیلوگرم جوانان، مبینا حیدری نماینده چین تایپه را 6 بر 2 برد، مقابل قزاقستان 2 بر یک باخت و در رپه شارژ 7 بر صفر به فزونی رسید و برنز گرفت.

️در وزن 59+کیلوگرم جوانان، مینا یوسفی ابتدا نماینده تایلند را از پیش رو برداشت و سپس پیروز شد حریفی از چین را 3 بر صفر شکست دهد و راهی فینال گردد. یوسفی برابر نماینده کشور میزبان 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.

در وزن 76-کیلوگرم جوانان، باربد صداقت با فزونی برابر نمایندگان قرقیزستان، عربستان و مالزی به فینال مسابقات این وزن راه پیدا کرد.

باربد صداقت در فینال 3 بر یک از سد کاراته کای قزاقستانی گذشت و قهرمان شد.

در وزن 68-کیلوگرم جوانان، سیدعلی کریمی با غلبه بر ژاپن 6 بر صفر، قزاقستان 6 بر3، ازبکستان 3بر صفر، راهی ملاقات فینال شد. سیدعلی کریمی با شکست دادن حریفی از چین تایپه با نتیجه یک بر صفر مدال طلای رقابتهای آسیایی را کسب کرد.

در وزن 76+کیلوگرم جوانان، مجید نیکوهمت با نتیجه 6 بر صفر هند را برد و سپس چین تایپه را 9 بر صفر مغلوب کرد و به فینال راه یافت. او در ملاقات فینال برابر کاراته کایی از کشور قزاقستان 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد و نایب قهرمان شد.

علیرضا علیزاده در وزن -55 کیلوگرم نیز با قبول شکست مقابل حریف خود باخت و حذف شد.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 107

به "8 مدال رنگارنگ حاصل کار کاراته کاهای جوان ایران در قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 مدال رنگارنگ حاصل کار کاراته کاهای جوان ایران در قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید