کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی [با طراحی شیک و امروزی]

به گزارش یزد بلاگ، یکی از عناصر مهم در حمام که به مرتب و ارگاهمه شدن فضا و حتی نشان دادن استایل، سبک و سلیقه شما در دکوراسیون یاری بسیار زیادی خواهد نمود مدل های شیک و کاربردی کمد و قفسه دیواری حمام هستند. زمانی که در خصوص حمام ایده آل تان فکر می کنید چه ویژگی هایی را برای آن در نظر می گیرد؟ آیا به یک حمام مدرن و ساده فکر می کنید که جزئیات کمی دارد؟ یا حمامی که در آن تمامی لوازم لوکس مانند حوله های مخمل، کقپوش ها و دیوارپوش های ساخته شده از مواد طبیعی بکار رفته است؟ اما وقتی تصمیم می گیرد حمامی که در فکرتان طراحی نموده اید به واقعیت تبدیل کنید، کارایی و استایل مناسب هم وارد میدان خواهد شد.

کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی [با طراحی شیک و امروزی]

این همان برگ برنده و مجذوب نماینده نماینده فضای حمام است تا در حین دوش گرفتن و توجه به پاکیزگی، از زیبایی و دکوراسیون بسیار مجذوب نماینده حمام هم لذت ببریم. کمد و قفسه دیواری حمام می تواند به شکل و فرمی ساده و بدون هیچگونه طراحی ظاهری باشد تا به نوعی بتواند فضایی مدرن را ایجاد کند. بعلاوه این طراحی و یا دکوراسیون حمام می تواند به شدت همراه با استفاده از قفسه دیواری حمام و کمدهایی باشد که از طرح هایی متنوع و حتی عجیب استفاده نموده باشند.

کافی ست کمی به تصاویری که در انتهای این مطلب درج شده توجه کنید. به راحتی می توان به یک نکته بسیار واضح دست یافت؛ برای هر حمام و سرویس بهداشتی می توان یک یا چند طرح و مدل از کمد و قفسه دیواری حمام به دست آورد. در واقع هر طرح و معماری، انواع قفسه و کمد را به زیبایی جذب خواهد نمود اگر کمی دقت و حساسیت چاشنی کار باشد.

همانطور که گفتیم قفسه ها و شلف های دیواری یک فرصت بسیار مناسب برای به رخ کشیدن استایل طراحی و دکوراسیون حمام فراهم می نمایند. در کنار عامل زیبایی این وسایل به مرتب، تمیز نگهداشتن و آزاد بودن فضا هم یاری شایانی خواهند کرد. در این مطلب با قفسه و شلف های دیواری شیک و زیبایی روبرو خواهید شد که تاثیر زیادی بروی دکوراسیون حمام گذاشته اند بطوریکه نمی توان حمام را بدون وجود آنها متصور شد.

ابزاری بسیار مهم و مفید که می توان وسایل لازم و ضروری حمام و سرویس را بر روی آنها چید. حتی می توان به وسیله این قفسه ها، فضای داخلی را به زیبایی دکوراسیون کرد و سبب مجذوب نمایندهیت بیشتر این مکان شد. شلف هایی بسیار عظیم که دقیقاً از کف تا سقف امتداد دارند، قفسه هایی فلزی در چند طبقه که محکم به دیوار پیچ شده اند و دهها طرح و مدل دیگر. هر کدام مجذوب نمایندهیت و البته هواداران خود را خواهد داشت.

پس از خرید و نصب قفسه های مورد نظرتان برای حمام باید به فکر چینش صحیح و درست لوازم بروی آنها باشید، این کار برای زیبایی دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. هیچ قانون سخت و سریعی برای آرایش لوازم بروی قفسه ها وجود ندارد. همه چیز به خود شما بستگی دارد، اینکه سرویس بهداشتی و حمام منزل خود را که خصوصی ترین مکان هاست به چه شکل و فرمی بیارایید. جای هیچگونه نگرانی هم نیست، هر طور که خواستید و باب میلتان بود قفسه ها و کمدها را تزیین کنید بدون هیچ نگرانی و استرسی. در برخی از قفسه ها ضروری است از هر سانت به صورتی دقیق و کارآمد استفاده گردد در شرایط دیگر هم قفسه ها تبدیل به یک پلتفرم برای نمایش دکوری ها و اشکال هنری می شوند. شاید عده ای تصور نمایند که تزئین کردن قفسه ها، شلف ها و کمدها فقط مختص اتاق و هال-پذیرایی منزل است در حالیکه می توان حتی حمام و سرویس بهداشتی را هم به وسیله کمد و قفسه دیواری حمام به زیبایی هرچه تمامتر تزئین کرد. با دقت در شکل های زیر، می توانید ایده هایی مناسبی برای چینش صحیح لوازم بروی قفسه های خود پیدا کنید.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: اتاق
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4438

به "کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی [با طراحی شیک و امروزی]" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمد و قفسه دیواری حمام و سرویس بهداشتی [با طراحی شیک و امروزی]"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید