پاس پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد، همدانی ها بایدحمایت نمایند

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، با اعلام رسمی باشگاه پاس همدان، مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید این تیم برای فصل جدید مسابقات لیگ دسته دو کشور انتخاب شد تا از امروز کارش را به صورت رسمی با این تیم شروع کند.

پاس پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد، همدانی ها بایدحمایت نمایند

پاشازاده در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از رایزنی های فراوان با مسئولان باشگاه و فوتبال همدان و آنالیز همه جوانب این مسئولیت را پذیرفتم و حالا که این مسئولیت را پذیرفتم آمدم تا با همه توانم برای اعتلای نام پاس و فوتبال همدان کوشش کنم.

سرمربی تیم پاس گفت: تجربه زیادی در لیگ دو دارم و سابقه چند صعود از لیگ دو به لیگ یک را هم دارم. در مجموع شناخت خوبی از لیگ های پایین دارم. من با همه تجربه و توانم به همدان آمدم و امیدوارم همدان هم با همه ظرفیت هایش پشت تیم پاس باشد. این تیم صعود کردنی است، منوط به اینکه امکانات سخت افزاری و اقتصادی خوبی فراهم باشد و اینجا همه دست به دست هم دهند.

وی اضافه کرد: پاس از نام های عظیم فوتبال ایران است که متاسفانه چند سالی از سطح اول فوتبال ایران دور بوده. حیف پاس است که جایش در سطح اول فوتبال ایران خالی باشد و من امیدوارم بتوانیم پاس را به سطح اول فوتبال ایران برگردانیم.

پاشازاده گفت: از عباس صوفی شهردار فوتبال دوست فوتبال همدان که زحمات زیادی برای فوتبال همدان می کشد تشکر می کنم که بستر این همکاری را فراهم کرد. من از همه فوتبالی های همدان از مسئولان سیاسی و ورزشی گرفته تا طرفداران این تیم درخواست دارم این فصل برای صعود به لیگ یک همدل شوند تا انشاءالله رویای چند ساله آنها به واقعیت بپیوندد. من برای صعود با پاس به همدان آمدم و از همدان هم انتظار دارم برای این منظور ما را کمک کنند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2460

به "پاس پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد، همدانی ها بایدحمایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاس پتانسیل صعود به لیگ دسته اول را دارد، همدانی ها بایدحمایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید