واکنش حسینی به پنالتی جنجالی: خنده دارترین پنالتی عمرم بود!

به گزارش یزد بلاگ، سیدمحمد حسینی در مورد فزونی تراکتور مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود و ما همانطور که از قبل بازی می دانستیم و هم قسم شده بودیم فقط برای برد به زمین رفتیم و به چیزی جز این نتیجه فکر نمی کردیم. این هدفی است که تا خاتمه لیگ در سر داریم و هیچ وقت بدون توجه به شرایط تیم حریف یا میزبان و میهمان بودن به تساوی هم فکر نمی کنیم و خدا را شکر در این بازی به هدفمان رسیدیم.

واکنش حسینی به پنالتی جنجالی: خنده دارترین پنالتی عمرم بود!

وی در مورد صحنه جنجالی پنالتی پرسپولیس گفت: واقعاً به جز خندیدن حرفی برای گفتن ندارم. مسخره ترین و خنده دار ترین پنالتی بود که به عمرم حتی دیده ام و نمونه اش را تا به حال جایی ندیده بودم. نمی دانم واقعاً چه چیزی را پنالتی گرفت. نه خودم و نه بقیه بازیکنان هیچ چیزی متوجه نشدیم. از خود موعود بنیادی فر پرسیدم چرا پنالتی گرفتی گفت بازیکن پرسپولیس را هول دادی در حالیکه من برخوردی اصلاً نداشتم که بخواهم هول دهم. یک تاچ در فوتبال و در محوطه جریمه طبیعی است، ولی چیزی که اسمش خطا باشد واقعاً اتفاق نیافتاد.

مدافع تراکتور ادامه داد: جالب است بدانید حتی بازیکنان خود پرسپولیس هم تعجب نموده بودند و نمی دانستند چرا پنالتی اعلام شده است. اخباری هم بنده خدا عصبانی شده بود و حق داشت. فکر کن نزدیک به نود دقیقه کوشش کردی و دروازه را بسته نگه داشتی و یک تصمیم این شکلی بیاید زحماتت را به باد بدهد. خدا را شکر که خدا جای حق نشسته و پنالتی گل نشد و دست محمدرضا اخباری هم درد نکند که اجازه نداد زحمات ما حرام گردد.

حسینی در ادامه عنوان نمود: بازی با فولاد هم من برخوردی با حریف نداشتم و داور پنالتی گرفت، ولی آنجا باز کمی بی احتیاطی کردم و انقدر برایم زور نداشت تا این پنالتی. نمیدانم چرا در مورد من بدون برخورد همواره پنالتی می گیرند. شاید قوانین فیفا بند جداگانه ای در مورد سیدمحمد حسینی در مورد قوانین پنالتی دارد و خودم خبر ندارم.

وی در رابطه با بازی هفته بعد با مس هم گفت: مس تیم با شخصیتی است و فصل گذشته هم این را نشان داد و فکر می کنم بازی با ما مس بازی سختی است خصوصاً اینکه در رفسنجان است و کار ما مقابل این تیم سخت تر از پرسپولیس است، ولی برای برد به زمین می رویم.

منبع: خبرگزاری ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 12 مهر 1401 بروزرسانی: 12 مهر 1401 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4892

به "واکنش حسینی به پنالتی جنجالی: خنده دارترین پنالتی عمرم بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حسینی به پنالتی جنجالی: خنده دارترین پنالتی عمرم بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید