واکنش تراکتور درباره انتقال کاوه رضایی به استقلال

به گزارش یزد بلاگ، مهاجم سابق تیم استقلال در بازگشت به فوتبال ایران ترجیح داد پیراهن تراکتور را به تن کند. او هفته گذشته مقابل سپاهان اولین گل خود را برای سرخ پوشان زد و در حالی که طی این چند وقت اخیر، بحث بازگشتش به استقلال مطرح شده، به نظر نمی رسد باشگاه تبریزی تمایلی به از دست دادن او حداقل تا خاتمه فصل داشته باشد.

واکنش تراکتور درباره انتقال کاوه رضایی به استقلال

این موضوع در همان روز های نخست حضور کاوه در تراکتور مطرح شد. بعضی منابع از بازگشت او در نیم فصل به استقلال خبر می دادند و این بحث به تازگی دوباره مطرخ شده است. ایوب بهتاج، اما در واکنش به آن بازهم همان موضع قبلی را از خود نشان داده و تاکید نمود که قرارداد رضایی با تراکتور یکساله است.

بهتاج در مورد احتمال جدایی کاوه رضایی در سرانجام نیم فصل گفت: قرارداد کاوه رضایی با تراکتور یک ساله است و تا سرانجام این فصل اعتبار دارد. شرح بیشتری برای ارائه کردن در این مورد ندارم.

البته بخش دیگر صحبت های سرپرست مدیرعاملی تراکتور در این خصوص کمی شبهه برانگیز بود. جایی که او گفته: تا نیم فصل چندین هفته به جای مانده و دلیلی ندارد الان در این مورد صحبت کنیم.

با توجه به ترافیک مهاجم در تیم استقلال و البته احتیاج تراکتور به حضور کاوه رضایی به نظر نمی رسد که این اتفاق به همین سادگی رخ بدهد. البته اگر تراکتور بتواند در نیم فصل دوم مهاجم خارجی مورد نظر خود را جذب کند و استقلال نیز مهاجمی از دست بدهد، شاید شایعه امروز، به واقعیت آن روز تبدیل گردد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 2 آبان 1401 بروزرسانی: 2 آبان 1401 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4901

به "واکنش تراکتور درباره انتقال کاوه رضایی به استقلال" امتیاز دهید

2 کاربر به "واکنش تراکتور درباره انتقال کاوه رضایی به استقلال" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تراکتور درباره انتقال کاوه رضایی به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید