واکنش بهروز وثوقی به انتشار اخباری درباره بازگشتش به ایران

به گزارش یزد بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- محمد تاجیک : بهروز وثوقی با انتشار یادداشتی به شایعاتی درباره بازگشت او به ایران پاسخ داده است .

واکنش بهروز وثوقی به انتشار اخباری درباره بازگشتش به ایران

به گزارش خبرنگاران، قاضی زاده هاشمی در اظهار نظری عجیب درباره بازگشت بهروز وثوقی و گلشیقته فراهانی به کشورگفته بود: مادر اگر فرزند معتادی داشته باشد، نمی گوید فرزند من نیست!

پیش از این هم ، رییس مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور گفته بود: با هماهنگی های اجرا شده با مسئولان کشور؛ همه هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران خارج از کشور از جمله بهروز وثوقی برای آمدن و ماندن در ایران هیچ مانعی ندارند و بستر بازگشت آنها مهیا شده است.

اما در واکنش به این اظهارات بهروزوثوقی در اینستاگرام خود نوشته : باعرض سلام و درود به هموطنان عزیز و گرانقدرم . دراین زمان که فضاهای مجازی و بعضی از رسانه ها پر از شایعه پراکنی در خصوص اینجانب بهروز وثوقی قصد دارد به ایران باز شود،باطلاع همه مردم شریف بویژه انانکه بمن ارادتی دارند میرسانم همانطوریکه میدانید من با تمام وجودم بقدر استطاعت و قابلیت در دوران جوانیم آنچه در چنته داشتم تقدیم شما هموطنان نمودم زیرا معتقدم که ابراز هنر در کیفیت است نه در کمیت واینک که بیشتر از نیمی از عمر گرانقدرم در غربت غریب گذشته است و اکنون در کلان سنی خود هستم وبا توجه به همه عشقی که بوطن و مردمان زادگاهم دارم این مهم را بدست تقدیر میسپارم تا یار که را خواهد و میل اش بچه باشد .باتقدیم ارادت به همه مردمان

وطنم ودر آخر فدای شما هموطنان نازنینم.بهروز وثوقی

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4219

به "واکنش بهروز وثوقی به انتشار اخباری درباره بازگشتش به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بهروز وثوقی به انتشار اخباری درباره بازگشتش به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید