موتورسواران اسنپ باکس چقدر درآمد دارند؟

به گزارش یزد بلاگ، با افزایش روزافزون حجم ترافیک، تمایل به استفاده از موتور برای جابه جایی در سطح شهر هر روز بیشتر می گردد. از طرفی موتورسواران بسیاری از این وسیله نقلیه برای جابه جایی مسافر و مرسولات کوچک استفاده می نمایند. سامانه های هوشمند حمل ونقل مثل اسنپ شرایطی به وجود آورده اند که راکبان بتوانند مشتریان خود را به سادگی پیدا نمایند و کسب درآمدشان تضمین شده باشد.

موتورسواران اسنپ باکس چقدر درآمد دارند؟

طبق گفته اسنپ، ماه گذشته در استان تهران موتورسواران اسنپ باکس تا 10 میلیون تومان درآمد کسب نموده اند. اما فعالیت در اسنپ باکس مزایای دیگری هم برای موتورسواران دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

طرح های تشویقی و پاداش های جانبی

سامانه های هوشمند حمل ونقل برای آنکه بتوانند جوابگوی احتیاج متقاضیان خود باشند، از راه چاره ارائه پاداش برای جذب و معرفی راکب جدید استفاده می نمایند. به طور مثال اسنپ بر حسب شهرهای مختلف برای پیوستن موتورسوار جدید تا 10میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته است. همچنین طرح های تشویقی و پاداش هایی به صورت روزانه و هفتگی برای موتورسواران اسنپ باکس در نظر گرفته شده است. به گفته اسنپ در حال حاضر سرویس اسنپ باکس در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج، قم، اهواز، تبریز، کرمان و یزد فعال است و به زودی دیگر شهرها هم به ناوگان اسنپ باکس اضافه خواهند شد.

امکان کسب درآمد در بخش های متنوع

اسنپ خدمات متنوعی دارد که موتورسواران می توانند در آن فعال باشند، از جمله حمل مرسوله (اسنپ باکس)، حمل مسافر (اسنپ بایک)، حمل سفارشات غذایی (اسنپ فود) و حمل محصولات سوپرمارکتی (اسنپ مارکت). اکنون بیش از 150هزار موتورسوار در اسنپ مشغول به کسب درآمد هستند.

قیمت گذاری پویا و افزایش درآمد موتورسواران

در پی افزایش تورمی هزینه ها و بالا رفتن قیمت وسیله نقلیه، بنزین و استهلاک، سامانه های هوشمند حمل ونقل تغییراتی در قیمت گذاری خدمات خود پیاده سازی کردند. اسنپ با سیستم قیمت گذاری پویا توانسته درآمدزایی کاربران راننده اسنپ باکس را در سه ماهه اخیر به طور میانگین تا 28 درصد افزایش دهد. به همراه این افزایش درآمد، پاداش ها و جوایز نقدی بیشتری را برای تشویق کاربران موتورسوار خود در نظر گرفته است تا علاوه بر تضمین درآمد آنها، میزان پذیرش درخواست ها از طرف کاربران مسافر و ارسال نماینده مرسولات هم بیشتر گردد.

خدمات باشگاه رانندگان اسنپ باکس

باشگاه رانندگان در اسنپ باکس به منظور تامین احتیاجها و ارائه سرویس های ارزش افزوده به کاربران موتورسوار ایجاد شده است. بعضی از این خدمات مربوط به وسیله نقلیه، مثل تامین لاستیک، باتری، قطعات یدکی، تعمیرات و غیره و بعضی دیگر مربوط به کاربر موتورسوار و خانواده او می گردد. تا کنون مواردی مثل خدمات پزشکی، کلاه کاسکت، کاپشن برای فصل سرما، بسته های سلامت و اقلام بهداشتی و غیره در دسترس کاربران راننده قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح های تخفیفی و خدمات باشگاه رانندگان اسنپ باکس می توانید به کانال اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ باکس مراجعه کنید.

سهمیه بنزین موتور سواران

کلیه کاربران موتورسوار اسنپ باکس به واسطه فعالیت خود در زمینه حمل ونقل سهمیه بنزین دریافت می نمایند. میزان سهمیه بنزین در حال حاضر به ازای هر 100کیلومتر 2.5 لیتر بنزین است و این سهمیه تا سقف 100 لیتر بنزین در ماه در نظر گرفته شده است.

در نهایت اسنپ با توجه به شیوع کرونا شرایطی را فراهم نموده تا متقاضیان پیوستن به این شرکت به عنوان کاربر راننده احتیاجی به مراجعه حضوری به محل ثبت نام نداشته باشند. شما می توانید به وسیله پنل ثبت نام دیجیتال اسنپ بدون احتیاج به مراجعه حضوری برای عضویت در این شرکت ثبت نام کنید.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2490

به "موتورسواران اسنپ باکس چقدر درآمد دارند؟" امتیاز دهید

2 کاربر به "موتورسواران اسنپ باکس چقدر درآمد دارند؟" امتیاز داده اند | 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موتورسواران اسنپ باکس چقدر درآمد دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید