ملانیا برای پیروزی ترامپ سنگ تمام گذاشت

به گزارش یزد بلاگ، مهر نوشت: بانوی اول آمریکا در سخنرانی خود در گردهمایی حزب جمهوریخواه، به زعم خود با برشمردن نکات مثبت دونالد ترامپ، سعی در تشویق مردم ایالات متحده به حمایت از وی در انتخابات ماه نوامبر کرد.

ملانیا برای پیروزی ترامپ سنگ تمام گذاشت

به گزارش یورو نیوز، ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا سه شنبه شب در سخنرانی خود برای شرکت کنندگان در گردهمایی حزب جمهوریخواه از عملکرد همسرش در جریان بحران شیوع ویروس جدید کرونا دفاع کرد.

عملکرد رئیس جمهوری ایالات متحده در قبال شیوع بیماری همه گیر کووید 19 طی ماههای گذشته مورد نقدها زیادی قرار گرفته بود. اما ملانیا در سخنرانی خود تاکید نمود که همسرش برای خاتمه دادن به همه گیری کرونا تمام توان خود را به کار گرفته است.

ملانیا ترامپ در حالی بخش زیادی از سخنرانی خود را به شیوع بیماری کووید 19 اختصاص داد که در دیگر سخنرانی های ایراد شده در گردهمایی جمهوریخواهان به این موضوع کمتر اشاره شده بود.

منتقدان معتقدند که بانوی اول آمریکا احتمالا با ابراز همدردی با قربانیان ویروس کرونا به دنبال تلطیف وجهه همسرش بود.

این در حالی است که شیوع ویروس کرونا تا به امروز جان نزدیک به 180 هزار نفر را در ایالات متحده گرفته است.

ملانیا ترامپ در سخنانش گفت: از ماه مارس زندگی ما به شکلی اساسی تغییر یافته است. می دانم که بسیاری نگران هستند. می خواهم بدانید که شما در این نگرانی تنها نیستید. نیاز داریم که شوهرم چهار سال دیگر رئیس جمهور باشد. او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی زند بلکه نتیجه کسب می نماید.

23311

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2124

به "ملانیا برای پیروزی ترامپ سنگ تمام گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملانیا برای پیروزی ترامپ سنگ تمام گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید