معرفی برترین های مسابقات پل ماکارونی گلستان

به گزارش یزد بلاگ، مدیر پژوهش سرای دانش آموزی گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: تیم های برتر هشتمین دوره مسابقات استانی پل ماکارونی در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی به میزبانی دانشگاه آزاد این شهرستان معرفی شدند.

معرفی برترین های مسابقات پل ماکارونی گلستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، مجید تجر شنبه بیست سوم آذر اظهارداشت: نام نویسی و تحویل سازه برای شرکت در این دوره از مسابقات روز پنج شنبه انجام شد و آغاز رقابت ها در دو بخش سنگین و هدفمند از ساعت 9 تا 18 روز آدینه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گنبدکاووس بود.

وی اضافه نمود: 48 تیم دانش آموزی از گنبدکاووس، مراوه تپه، آزادشهر، آق قلا، کلاله و گرگان و 20 تیم دانشجویی از دانشگاه های آزاد کلاله، آزادشهر، گنبدکاووس و گرگان و موسسه آموزش عالی مائده گرگان در این مسابقات شرکت کردند.

مدیر پژوهش سرای دانش آموزی گنبدکاووس با اشاره به اینکه در گرایش سنگین، پل های ماکارونی تحت نیروی کششی توسط خرپا قرار گرفتند، گفت: در این گرایش در بخش دانش آموزی سازه های دبیرستان حضرت فاطمه (س) آق قلا، دبیرستان فرزانگان دوره اول و هنرستان فاطمه زهرا(س) گنبدکاووس به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش دانشجویی نیز دانشگاه های آزاد گنبدکاووس، کلاله و آزادشهر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

تجر ادامه داد: در بخش گرایش هدفمند، سازه ها به مدت دو دقیقه وزنه پنج کیلوگرمی را بایستی تحمل می کردند که در نهایت تیم های دانش آموزی دبیرستان ممتازان گرگان، دبیرستان فرهیختگان و دبیرستان سما متوسطه اول گنبدکاووس اول تا سوم شدند و دانشجویان دانشگاه های آزاد گرگان، کلاله و گنبدکاووس نیز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات استانی، سومین میزبانی گنبدکاووس با همکاری دانشگاه آزاد گنبدکاووس و پژوهش سراهای دانش آموزی شرق استان محسوب می گردد، گفت: در سرانجام مسابقات لوح تقدیر و جوایز نقدی به تیم های برتر اهدا شد.

شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 277

به "معرفی برترین های مسابقات پل ماکارونی گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برترین های مسابقات پل ماکارونی گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید