مصطفی کارخانه: به مردم ارومیه قول می دهم بهتر شویم

به گزارش یزد بلاگ، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه می گوید تیمش به مرور زمان بهتر خواهد شد.

مصطفی کارخانه: به مردم ارومیه قول می دهم بهتر شویم

مصطفی کارخانه در گفت گو با خبرنگاران، درباره پیروزی تیم شهرداری ارومیه مقابل راهیاب ملل مریوان در هفته چهارم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، اظهار کرد: بازی خیلی سنگینی بود و بازیکنان ما فکر نمی کردند بازی مقابل تیم راهیاب این چنین سخت باشد. البته من با بازی که از آن ها مقابل تیم خاتم اردکان دیدم به این موضوع پی برده بودم که این تیم راحت امتیاز نمی دهد و به راحتی هم نمی توان از آن ها امتیاز گرفت. تیمی چغر که واقعا 3 باخت متوالی نمی تواند برای آن ها نتیجه عادلانه ای باشد. آن ها مستحق کسب پیروزی در این چند بازی بوده اند. باید به آرش صادقیانی هم تبریک گفت که چنین تیم خوبی را ساخته است.

او اضافه نمود: 80 تا 90 درصد بازیکنان تیم ما برای نخستین بار است که در کنار هم بازی می کنند، به همین دلیل قطعا رفته رفته بهتر خواهیم شد. ما دو بازی خارج از خانه را برده ایم که یک امتیاز مثبت برای تیم ما محسوب می شود، تیم بدی نیستیم، اما ایراداتی داریم که مطمئنا من و کادرفنی تیم تلاش خواهیم کرد تا این نقاط ضعف به نقاط قوت تبدیل شود. به مردم عزیز ارومیه قول می دهیم که بازی به بازی بهتر شویم. تیمی خواهیم شد که هیچ یک از حریفان مقابل شهرداری ارومیه در امان نباشند. مسئولان و مردم کنار ما هستند که به همین منظور کادر فنی و بازیکنان برای جبران زحمات آن ها همه تلاش خود را می کنند تا شرمنده نشوند.

کارخانه در واکنش به این موضوع که شهرداری ارومیه در دو بازی اول فصل نتایج خوبی به دست نیاورد، توضیح داد: باید واقع بین بود، 3 - 4 بازیکن تیم ما به تازگی از تیم ملی اضافه شده اند و مصدومیت هایی دارند که به صورت کامل برطرف نشده است. قائمی و شفیعی مصدوم هستند و واقعیت این است که به صورت کامل آماده نیسند. مطمئن باشید اگر به صورت کامل آماده شوند تیمی خواهیم داشت که نتایج قابل قبولی می گیرد. نگران نیستم چون بازیکنان باکیفیتی داریم و با همه توان تلاش می کنند که تنها نیاز به زمان دارند.

کارخانه در پاسخ به این سوال که در مجموع لیگ امسال را نسبت به سالهای گذشته چگونه ارزیابی می کند، اظهار کرد: به جرات می توانم بگویم یکی از سخت ترین لیگ هایی است که در این سال ها دیده ام. هیچ تیمی برای باخت به میدان نمی رود و کسب نتیجه بسیار سخت است. چند ستاره از لیگ ایران به خارج از کشور رفته اند، اما تیمی چون شهرداری ورامین اسکلت اصلی خود را حفظ کرده و تیم خوبی است. اما 90 درصد تیم ما تغییر کرده که کار را کمی سخت می کند. اگر هماهنگ شویم قطعا یکی از بهترین های لیگ خواهیم بود. البته آن دو بازی هم که ما باختیم 5 ستی شد و شاید اگر روز استثنایی گنبد و امیر حسینی هم در سایپا نبود، ما نیز برنده بازی ها می شدیم. عدم هماهنگی ما و این دو موردی هم که اشاره کردم باعث باخت ما در آن دو دیدار شد. با این حال امیدوار هستیم چون تیم خوبی داریم.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 109

به "مصطفی کارخانه: به مردم ارومیه قول می دهم بهتر شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفی کارخانه: به مردم ارومیه قول می دهم بهتر شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید