مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس: احمدزاده از رفتار خود ابراز ندامت کرد، توضیحات رسن تا حدی قانع کننده بود

به گزارش یزد بلاگ، مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس گفت که فرشاد احمدزاده به دلیل رفتارش در دیدار با شاهین بوشهر ابراز ندامت کرد.

مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس: احمدزاده از رفتار خود ابراز ندامت کرد، توضیحات رسن تا حدی قانع کننده بود

به گزارش یزد بلاگ و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در پی بعضی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم، امروز (شنبه) جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برگزار گردید و بشار رسن و فرشاد احمدزاده با حضور در این جلسه شرحات خود را درباره بعضی اتفاقات ارائه کردند. رسن و احمدزاده قبل از آغاز تمرین امروز نیز با کالدرون و پیروانی صحبت نموده بودند و مقرر شده بود در باشگاه هم حضور یابند.

در این باره، خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس به سایت باشگاه گفت: جلسه در پی گزارشات واصله و درخواست مدیر محترم تیم برگزار گردید. ما شرحات دو بازیکن را شنیدیم و بعد از جمع بندی نهایی رأی صادر خواهد شد.

وی درباره رفتار احمدزاده گفت: این بازیکن ابراز ندامت نموده و از اخراج خود (در دیدار با شاهین بوشهر) که تیم از بابت آن متضرر می گردد، ناراحت بود و حتی خودش هم گفت که طرفداران و باشگاه و کادر فنی حق دارند از من ناراحت باشند، چرا که بعد از آن محرومیت سه جلسه ای، در بوشهر اخراج شدم و کارت قرمز گرفتم و بازی بعدی را از دست دادم. او از همه اعضای تیم و طرفداران عذرخواهی و تأکید کرد تابع تصمیم باشگاه است. در این باره با آقایان جاسمیان و پیروانی به جمع بندی هایی رسیده ایم و رأی نهایی صادر و منافع باشگاه و تیم در این باره لحاظ خواهد شد.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه توضیح داد: هفته قبل درباره بعضی مسائل و همچنین علت تأخیر رسن در بازگشت به تهران جلسه ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارائه شرحاتی به کادر فنی و مدیر تیم، روز پنج شنبه به مسئولان باشگاه هم شرح دادند. رسن در جلسه امروز تأکید کرد که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، احتیاج به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مسئله ای ایجاد نگردد، اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تأخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. شرحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود، اما خودشان هم پذیرفتند که باید این موضوع را بهتر مدیریت می کردند تا از همراهی تیم در بازی رسمی محروم نشوند.

خواجوند در انتها گفت: ما شرحات هر دو بازیکن را شنیدیم. هم ابراز ندامت احمدزاده و هم حرف های بشار رسن که گفتند از فصل قبل مطالبات زیادی دارند و در سخت ترین شرایط هم تیم را تنها نگذاشته اند. اتفاقا مدیر تیم هم گفتند این مسایل و همراهی ها قابل تقدیر است و تأخیر در بازگشت به تهران و عدم حضور در یک بازی هم باید به نوبه خود جداگانه آنالیز گردد. ما جمیع شرایط را آنالیز می کنیم. باید بگویم آقای جاسمیان امروز صحبت های خوبی با احمدزاده داشتند، به طوری که خود بازیکن تأکید می کرد از این تجربیات و توصیه ها نهایت استفاده را برای جبران خواهند کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل آنالیز است، اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده تصمیم گیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 13

به "مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس: احمدزاده از رفتار خود ابراز ندامت کرد، توضیحات رسن تا حدی قانع کننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرحقوقی باشگاه پرسپولیس: احمدزاده از رفتار خود ابراز ندامت کرد، توضیحات رسن تا حدی قانع کننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید