مجری فاکس نیوز فهرستی از افراد متوفی که رای داده اند، منتشر کرد

به گزارش یزد بلاگ، تهران (پانا) - یکی از مجری های شبکه خبری فاکس نیوز در سخنانی مدعی شد که حتی اشخاص متوفی هم در انتخابات سوم نوامبر مشارکت داشته و رای داده اند.

مجری فاکس نیوز فهرستی از افراد متوفی که رای داده اند، منتشر کرد

به گزارش اسپوتنیک فارسی، گرچه جو بایدن خود را پیروز انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر در آمریکا می داند، دونالد ترامپ اما با طرح ادعاهای تقلب انتخاباتی او را به چالش کشیده است.

توکر کارلسن، مجری شبکه خبری فاکس نیوز فهرستی از شهروندان آمریکایی را در برنامه تلویزیونی خودش نشان داد که به گفته او اکنون مرده اند اما در انتخابات سوم نوامبر رای داده اند. او گفت: احتمالا به بایدن رای داده اند. مساله این است که شما واقعا نمی توانید بفهمید که چه کسی رای داده است.

کارلسن گفت: دموکرات ها به طور کلی سبکی که ما در این انتخابات رای داده ایم، تغییر داده اند. سیستم ما هیچگاه تا این حد نامنظم نبوده و هیچگاه تا این حد مستعد دستکاری قرار نگرفته بود.

کاربران شبکه اجتماعی توییتر هم به این اظهارات واکنش نشان داده اند. یکی از کاربران نوشته است: توکر کارلسن فهرست بلندی از افراد مرده ای را دارد که در شب انتخابات رای داده اند.

کاربر دیگری نوشت: واقعا عجیب است که چطور افراد فوت شده در ایالت جورجیا رای داده اند. برنامه توکر کارلسن را ببینید. چرا هیچ رسانه دیگری در این رابطه گزارش نمی دهد. قابل باور نیست.

مجری شبکه خبری فاکس نیوز از رسانه جریان اصلی بابت واگذاری کامل به ریاست جمهوری جو بایدن و عدم پوشش تقلب های انتخاباتی انتقاد کرد و گفت که آنها این کار را عامدانه انجام می دهند.

کارلسن مدعی شد که این تقلب ادعایی در انتخابات با رای گیری پستی تسهیل شده است. او شرح داد: افراد فوت شده تمایل بیشتری به رای دادن پیدا می نمایند، آن هم زمانی که شما شرایط را برای آنها تسهیل کنید. بهانه این کار کووید 19 بود. یادتان هست که می گفتند ما برای سلامت عمومی رای گیری پستی می خواهیم؟ ما هیچ انتخابی نداشتیم! این یک فوریت بهداشت عمومی بود! تاثیر این کار ترغیب تقلب بود.

او به عنوان نمونه به ایالت نوادا اشاره نمود که برگه رای برای تمام رای دهندگان ثبت نام شده در این ایالت ارسال شده بود؛ چه کسانی که درخواست داده بودند، چه کسانی که درخواست نداده بودند. و دیگر اینکه بیش از 40 هزار فرد ثبت نامی از 10 سال پیش هیچ نوع به روز رسانی نداشته اند.

کارلسن گفت، تصور می نماید این برگه ها به دست افراد مرده رسیده باشد و شخص دیگری آنها را پست نموده باشد. به گفته مجری فاکس نیوز، با این حال ادعاهایی مبنی بر تقلب انتخاباتی می تواند دردسر زیادی ایجاد کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2731

به "مجری فاکس نیوز فهرستی از افراد متوفی که رای داده اند، منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری فاکس نیوز فهرستی از افراد متوفی که رای داده اند، منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید