قلعه نویی: قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ؟ مبارکش باشد!

به گزارش یزد بلاگ، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اینکه ما مخالف یا موافق شروع دوباره لیگ باشیم یک بحث است، بحث دیگر این است که وقتی مسئولان تصمیم می گیرند همه ما باید تمکین کنیم. مدیران باشگاه هایی که بیانیه دادند و خواستار تعطیلی لیگ شدند درباره قهرمان شدن یا نشدن تیمی حرفی نزدند، اما بعضی از دوستان حرکاتی می کنند و وارد مسائل حاشیه ای می شوند تا خودشان را محبوب کنند.

قلعه نویی: قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ؟ مبارکش باشد!

او که با برنامه ای از رادیو جوان صحبت می کرد، ادامه داد: بحث من این است که آن عزیزانی که بیانیه دادند، گفتند به خاطر سلامت جامعه و دغدغه و مسائل پساکرونا لیگ را تعطیل کنید. حالا اگر فردا بگویند فلان تیم قهرمان است، خب قهرمان شده است. بعضی از افراد که نمی دانیم به آن ها آدم بگوییم یا نه، دنبال مسائل دیگری هستند! ما می گوییم اول سلامت جامعه، دوم مسائل مالی که در این چند ماهه گریبانگیر مردم و قشر آسیب پذیر شده است و بعد از آن هم مسائل پسا کرونا است که دولتمردان باید فکری به حال آن کنند.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که اگر سازمان لیگ مسابقات را تعطیل و پرسپولیس را قهرمان اعلام کند آیا او تمکین می کند یا خیر هم توضیح داد: بحث ما نیست. من یک مثال می زنم. یک لایحه به مجلس می رود و موافقان و مخالفانی دارد. وقتی لایحه تبدیل به قانون شد همه تمکین می کنند. آن کننده ای هم که مخالف بوده تمکین می کند. در این یک سال و نیم چقدر در حق سپاهان ظلم و اجحاف شد؟ هر کسی هم که قهرمان شد مبارکش باشد، اما من یک حرف دارم. در این مواقع که دیگر کشور ها هم تجربه آن را نداشتند چه برسد به ایران و من امیر قلعه نویی، هر اتفاقی می افتد باید عدالت اجرا شود.

بالاخره یک سری تیم ها پایین و بالای جدول حضور دارند که شانس سهمیه دارند. یک سری تیم های لیگ یکی هم مثل مس رفسنجان هستند. اگر به لیگ برتر نیایند در حق شان اجحاف شده است.

سرمربی سپاهان درباره صحبت های هاشم بیک زاده که گفته بود در استقلال زمان قلعه نویی بعضی از بازیکنان کم کاری می کردند هم بیان نمود: ما در آن سال چند مشکل داشتیم و از یک جناح نبود. یک جناح از خارج از مجموعه استقلال بود که می خواستند ما را از استقلال دور کنند. یک سری ها درون تیم بودند و از بیرون تیم خط می گرفتند. یک سری دغدغه های مالی هم وجود داشت. من فکر نمی کردم درون تیمی به من اینطور ضربه بزنند. من همان موقع هم متوجه شدم، اما گفتم شاید اشتباه می کنم و نباید آخرتم را بفروشم. من دو نمونه به شما بگویم. تیم هایی که من تحویل گرفتم مسائل زیادی داشتند، اما ما نتایج خوبی گرفتیم. در 6 ماه اولی که در تراکتور بودم پولی نگرفتم. در زمان آقای آجرلو در چند ماه آخر حتی یک ریال هم پول نگرفتیم. همان سال در تراکتور سهمیه گرفتیم. در استقلال کلی مسائل داشتیم و محل تمرین نداشتیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1326

به "قلعه نویی: قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ؟ مبارکش باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: قهرمانی پرسپولیس بدون برگزاری لیگ؟ مبارکش باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید