فکرنمی کردم در ذهن طرفداران پرسپولیس باشم، بازیهای 6 امتیازی داریم

به گزارش یزد بلاگ و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، داود فنایی درباره شرایط فعلی تمرینات پرسپولیس گفت: این روزها تمام کوشش خودمان را به کار بسته ایم تا برای کار سختی که پیش رو داریم هر چه بهتر آماده بشویم. شخصا امیدوارم بتوانم انتظار طرفداران پرسپولیس، باشگاه و سرمربی را بر آورده کنم و دوران خوبی را با هم پشت سر بگذاریم.

فکرنمی کردم در ذهن طرفداران پرسپولیس باشم، بازیهای 6 امتیازی داریم

مربی دروازه بان های پرسپولیس ادامه داد: قبل از هر چیز باید از حمایت و لطف طرفداران تشکر کنم. از روزی که خبر احتمال حضور ما در پرسپولیس منتشر شد، لطف و محبت زیادی را از طرفداران چه در فضای مجازی و چه در امکان عمومی دریافت کردیم. باید اعتراف کنم اصلا فکر نمی کردم تا این حد در ذهن طرفداران مانده باشم و در این مدت نیز این طور دقیق عملکردم در مربیگری در لیگ برتر را زیر ذره بین قرار داده باشند. از همین رو شاد هستیم که در این مدت در لیگ برتر کارنامه خوبی داشتیم و دروازه بان های ما عملکرد خوبی داشتند.

داود فنایی توضیح داد: هر چه داریم از پرسپولیس است. پرسپولیس ما را معرفی کرد و به ما اعتبار داد و حمایت طرفداران باعث پیشرفت و رشدمان شد. بنده به حاشیه ها و بعضی مسائل توجهی نخواهم داشت. باید بگویم هر پیغام محبت آمیزی که از طرفداران دریافت می کنیم، یک جهان ارزش دارد و سخت در کوشش هستیم تا این محبت ها را جبران و انتظارها را بر آورده کنیم.

مربی دروازه بان های پرسپولیس اضافه نمود: یک فرصت خوب برای خدمت داریم. تمرینات و برنامه ها منظم پیش می رود. یک ماراتن سخت داریم. بازی های 6 امتیازی متوالی خواهیم داشت. در بخش دروازه بانی هم شرایط تیم عالی است. چهار گلر داریم که در رده های سنی خودشان بهترین های ایران هستند.

فنایی اعلام نمود: علیرضا بیرانوند که بهترین دروازه بان آسیاست و به نظر من کسب عنوان بهترین فوتبالیست سال آسیا حق مسلم او بود. رادوشوویچ هم خیلی خوب عمل نموده است. او روی کار خودش تمرکز کامل دارد و البته نشان داده همچون دیگر نفرات واقعا نسبت به تیم تعصب دارد. امیر حسین بیات و ساسان زمانه هم که هر یک در رده سنی خودشان بهترین هستند. تمرینات خوبی را با آنها دنبال می کنیم. کوشش ما این است که این دو نفر هم پیشرفت نمایند و بیرانوند و رادوشوویچ هم در اوج و بهترین بمانند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 427

به "فکرنمی کردم در ذهن طرفداران پرسپولیس باشم، بازیهای 6 امتیازی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکرنمی کردم در ذهن طرفداران پرسپولیس باشم، بازیهای 6 امتیازی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید