فقط دو برگ از قرارداد ویلموتس را به مجلس دادند!

به گزارش یزد بلاگ، نهاد های نظارتی روی قرارداد مارک ویلموتس حساسیت زیادی پیدا نموده اند. این مربی حضوری کوتاه در فوتبال ایران داشت، ولی تا دلتان بخواهد پول برد. از 7 ماه همکاری، ویلموتس تنها یک ماه در ایران حضور داشت، در حالی که همراه با دستیارانش دو میلیون یورو دریافت کرد. آن ها زمانی پول گرفتند که قراردادشان را فسخ نموده بودند.

فقط دو برگ از قرارداد ویلموتس را به مجلس دادند!

این مسئله برای نمایندگان مجلس بسیار عجیب بوده و در جلسه ای که با تاج در سال گذشته داشتند از رئیس وقت فدراسیون پرسیدند: چرا بعد از فسخ چنین پولی را از شستا قرض کردید تا به این مربی و کادرش بدهید؟!، اما علامت سؤال عظیم دیگر برای نمایندگان مجلس، پرداخت پول اضافه به این مربی بود. فدراسیون فوتبال با علم به اینکه ویلموتس قراردادش را فسخ نموده، به او سه ماه اضافه پول پرداخت کردند تا برای همه معمای عظیمی به وجود بیاید. جالب اینجاست که حالا فدراسیون در لایحه دفاعی خود علیه ویلموتس در فیفا، اعلام نموده این مربی باید یک میلیون یورو برگرداند. البته هدف فدراسیون فوتبال این است یک میلیون یورو را مطرح کند و حداقل به 500 هزار یورو برسد.

منتها ویلموتس و دستیارانش با رد این ادعا خواستار دریافت 6 میلیون یورو غرامت شده اند! ادعایی که البته اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون آن را رد می نماید: متأسفانه ایشان آمده بود از ایران کاسبی کند. برخی مربیان چنین اخلاقی دارند. ما بعداً این مسئله را فهمیدیم. درباره موضوع شکایت ایشان هم باید بگویم نمی تواند به هدفی که دارد برسد. قرارداد روشن و شفاف است.

البته که این ادعای فدراسیونی ها با ادعایی که کاترین ویلموتس همسر مارک ویلموتس نموده متفاوت است. او در آخرین جلسه به مهدی تاج در هنگ کنگ گفته تا یوروی آخر را از ایران می گیرد. جالب این که فدراسیون همچنان به عدم شفاف سازی قرارداد ویلموتس تأکید دارد. با وجود فشار های رسانه ای و البته نمایندگان مجلس، نسخه اصلی قرارداد همچنان پنهان مانده است.

یکی از نمایندگان مجلس که نمی خواست نامش فاش گردد، روز گذشته در این باره گفت: با وجود اینکه مهدی تاج در جلسه مجلس گفت حتماً قرارداد را در اختیارمان قرار خواهد داد، ولی تنها دو صفحه از قرارداد را به ما دادند! همان دو صفحه ای که در رسانه ها منتشر کردند که معین شد در همان دو صفحه ایراداتی وجود داشته که به ضرر ما بوده و به نفع ویلموتس. شک نکنید مجلس قرارداد کامل را پیدا خواهد نمود. ما توقع داشتیم خودشان قرارداد را به مجلس بدهند وگرنه ما از مفاد آن به طور کامل آگاه هستیم و حتی می دانیم در جلساتی که قبل از امضای قرارداد داشتند، چه اتفاقاتی افتاده بود.

آنچه معین است مجلس به سادگی از کنار این قرارداد و جزئیات آن نمی گذرد. دیروز هم برخی رسانه ها خبر دادند سازمان بازرسی کشور وارد ماجرا شده و نسبت به قرارداد ویلموتس حساسیت پیدا نموده است. ظاهراً این نگرانی ها هم به خاطر عدم پرداخت پول قرض گرفته از شستا برای پرداخت آن دو میلیون یورو به ویلموتس و کادرش است و هم به خاطر نگرانی شدید برای محکوم شدن ایران توسط مربی بلژیکی.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1230

به "فقط دو برگ از قرارداد ویلموتس را به مجلس دادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط دو برگ از قرارداد ویلموتس را به مجلس دادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید