فرهاد مجیدی باز هم در آستانه جدایی از استقلال؟!

به گزارش یزد بلاگ، با توجه به صحبت های مطرح شده از سوی برخی اعضای کادر مدیریتی فعلی و اسبق باشگاه استقلال به نظر می رسد باید شاهد سومین تغییرات در کادر مربیگری این تیم در این فصل باشیم.

فرهاد مجیدی باز هم در آستانه جدایی از استقلال؟!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نیم فصل دوم لیگ برتر جاری از سوی رئیس هیئت مدیره وقت (اسماعیل خلیل زاده) به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال جایگزین محمود فکری شده بود اما حالا به نظر می رسد اراده ای برای کنار گذاشتن این مربی از کادر فنی استقلال به وجود آمده است.

فرهاد مجیدی پیش از این در هفته های خاتمهی لیگ برتر هجدهم در حالیکه دستیار وینفرد شفر بود پس از شکست استقلال در مشهد مقابل پدیده، شبانه از امیرحسین فتحی مدیرعامل وقت باشگاه حکم سرمربیگری گرفته و جایگزین وینفرد شفر شد. مجیدی تا خاتمه فصل فوتبالی هجدهم (98-97) در دیدارهای داخلی و بین المللی تیم استقلال را هدایت کرد و در حالی که قرار بود تیم را برای فصل بعد (نوزدهم) ببندد کادر مدیریتی آندره آ استراماچونی را برای سرمربیگری استقلال به تهران آورد و اولین جدایی فرهاد مجیدی از استقلال در آن برهه شکل گرفت.

پس از حضور استراماچونی زمانی که باشگاه در پرداخت اقساط قراردادش تعلل بخرج داد او در آذر ماه سال 1398 از ایران رفت و پس از سه بازی که استقلال سرمربی نداشت بار دیگر کادر مدیریتی سراغ فرهاد مجیدی رفتند و او را برای دومین بار ظرف کمتر از یک سال به عنوان سرمربی روی نیمکت نشاندند. مجیدی تا اواخر فصل فوتبالی 1400-99 هم روی نیمکت استقلال نشست. او پیش از بازی فینال جام حذفی به دلیل سفر احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه به ایتالیا (که قصد مذاکره با استراماچونی را داشت) یکبار دیگر استعفا کرد.

فرهاد مجیدی برای سومین بار و در نیم فصل لیگ برتر جاری بار دیگر به استقلال برگشت و با اینکه این روزها سرگرم تیم بستن برای فصل بعد است باز هم اخبار و شایعاتی درباره جدایی اش این بار هم شبیه به آخر فصل هجدهم که برکنارش کردند به گوش می رسد.

نظری عضو سابق هیات مدیره درباره شرایط فرهاد مجیدی در استقلال گفت: اراده بعضی از دوستان، کنار گذاشتن فرهاد مجیدی بود و این موضوع مطرح شد اما هیأت مدیره نپذیرفت. من احساس می کنم ممکن است البته دقیق نمی دانم اما این احتمال وجود دارد که به هر حال فرهاد مجیدی نتواند به کارش ادامه بدهد!.

با توجه به اظهارات این فرد از اعضای هیأت مدیره که تازه 48 ساعت است از کارش برکنار شده و از اتاق وزیر بیرون آمده و این حرفها را می زند، به نظر می رسد باید منتظر جدایی سوم مجیدی از استقلال باشیم.

خبرورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4085

به "فرهاد مجیدی باز هم در آستانه جدایی از استقلال؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی باز هم در آستانه جدایی از استقلال؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید