فرصت ثبت نام در رشته های بدون کنکور فردا، 14 مهرماه سرانجام می یابد

به گزارش یزد بلاگ، ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از 5 مرداد شروع شده بود، فردا، 14 مهر به سرانجام می رسد.

فرصت ثبت نام در رشته های بدون کنکور فردا، 14 مهرماه سرانجام می یابد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با توجه به مصوبه جلسه 24 تیرماه 99 شورای سنجش و پذیرش دانشجو، ثبت نام و اعلام نتایج پذیرش در رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای تمامی زیرنظام های آموزشی (شامل دوره های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیغام نور، مؤسسات آموزشی عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی) جداگانه از انتخاب رشته کنکور صورت گرفت.

ثبت نام و انتخاب رشته های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) منحصراً به صورت اینترنتی است و همه داوطلبان و متقاضیان حتی افرادی که در کنکور 99 غایب بوده اند نیز می توانند بر اساس ضوابط دفترچه راهنما به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و 100 کدرشته را انتخاب کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی (مهرماه سال 1399) از پنجم مردادماه شروع شده است و با توجه به تمدید مهلت ثبت نام و انتشار سه سری اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام داوطلبان تا ساعت 24 روز 14 مهرماه 99 فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام در این رشته ها اقدام کنند.

ظرفیت پذیرش در این دوره ها در مجموعه تمامی دوره های روزانه، شبانه، مجازی، غیرانتفاعی و دانشگاه پیغام نور 394 هزار و 238 نفر است که از این میزان 22 هزار و 333 نفر ظرفیت معادل 5 درصد به دوره روزانه ظرفیت اختصاص دارد و 371 هزار و 900 نفر ظرفیت به دوره های شهریه پرداز اختصاص دارد.

در ضمنً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2339

به "فرصت ثبت نام در رشته های بدون کنکور فردا، 14 مهرماه سرانجام می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت ثبت نام در رشته های بدون کنکور فردا، 14 مهرماه سرانجام می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید