فدراسیون فوتبال توپ جمع کن بازی پرسپولیس را محروم کرد

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از امیر پورآقایی به عنوان توپ جمع کن و رضا اصولی به عنوان عکاس در بازی این تیم مقابل ماشین سازی در تاریخ 29 تیرماه 1400، باشگاه پرسپولیس این دو نفر را منتسب به باشگاه تراکتور و عامل تحریک دروازه بان تیم پرسپولیس عنوان کرده است و مدارک مرتبط را جهت اثبات ادعای خود به کمیته انضباطی ارسال کرد.

فدراسیون فوتبال توپ جمع کن بازی پرسپولیس را محروم کرد

باتوجه به مستندات پرونده، رای کمیته انضباطی به این شرح است که مسابقه ای که به میزبانی باشگاه دیگری برگزار شده فاقد وجاهت قانونی است و در مورد رضا اصولی مدرکی که نشان از مرتبط بودن وی با باشگاه تراکتور داشته باشد، به دست نیامد، بنابراین باشگاه تراکتور از بابت تخلف اشخاص مذکور را مبرا دانسته و رای به برائت باشگاه تراکتور صادر می شود.

درخصوص تحریک و ضبط بدون مجوز از طریق افراد فوق الذکر از آنجایی که میزبان مسئولیت برگزاری مسابقه طبق مقررات را عهده دار است، تخلف این دو برعهده باشگاه ماشین سازی شناخته شده است و این تیم به مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باتوجه به اینکه وظیفه توپ جمع کن و عکاس در مقررات برگزاری مسابقات معین شده، بنابراین تصویربرداری از توپ جمع کن و بازیکن حریف در زمان برگزاری مسابقه امری غیرطبیعی و خلاف مقررات است که امیر پورآقایی توپ جمع کن به 4 جلسه از حضور در کلیه ورزشگاه های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم شد.

درخصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از هیئت فوتبال آذربایجان شرقی، چون ادله ای مبنی بر تخلف این هیئت از سوی شاکی ارائه نشده است، حکم بر برائت صادر می شود.

رای صادره ظرف 7 روز قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

منبع: فرارو
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4603

به "فدراسیون فوتبال توپ جمع کن بازی پرسپولیس را محروم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال توپ جمع کن بازی پرسپولیس را محروم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید