عکاسی که با ترفندهای خلاقانه اختصاصی خودش عکس های جادویی می گیرد (گالری عکس)

به گزارش یزد بلاگ، عکاس های حرفه ای برای خودشان اسرار و ترفندهای مخفی اختصاصی دارند که کمتر با دیگران به اشتراک می گذارند یا به طور عمومی در صفحات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی خود درباره شان صحبت می نمایند.

عکاسی که با ترفندهای خلاقانه اختصاصی خودش عکس های جادویی می گیرد (گالری عکس)

اما جوردی پویگ (Jordi Puig)، عکاس حرفه ای ساکن بارسلونا در فضای مجازی به خاطر اشتراک گذاری اسرار پشت سر عکس هایش معروف است. او به همه می گوید چگونه با حیله ها و ترفندهایی غالبا اختصاصی خودش، عکس هایی می گیرد که جادویی و خارق العاده هستند.

وقتی عکس های جوردی را می بینید؛ تصور می کنید سال ها در یک نقطه منتظر برخورد آب و خورشید و نور آفتاب و یک رهگذر نشسته است ولی وقتی عکس های پشت صحنه آن را می بینید؛ غافل گیر شده و حیرت می کنید چون با ساده ترین ترفندها که غابل هم دم دستی هستند؛ این عکس گرفته شده است.

این عکاس واقعا در کار خود خلاقیت دارد و از همه جالب تر بیان این خلاقیت به همه کاربران است تا آن ها هم یاد بگیرند چگونه می توانند چنین عکس هایی ثبت نمایند. جوردی از ساده ترین ابزارهای محیط اطراف اش برای عکاسی استفاده می نماید و صحنه سازی های او غالبا خلاقانه ولی با خلاقیتی بی نظیر همراه است.

در صفحه اینستاگرام این عکاس می توانید روزانه عکس های جدید او به همراه ترفندهای پشت صحنه آن ها را مشاهده کنید تا از عکاسی خسته نشوید. اما در ادامه ما بعضی از این عکس ها را مرور کردیم:

منبع

منبع: یک پزشک
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 5

به "عکاسی که با ترفندهای خلاقانه اختصاصی خودش عکس های جادویی می گیرد (گالری عکس)" امتیاز دهید

1 کاربر به "عکاسی که با ترفندهای خلاقانه اختصاصی خودش عکس های جادویی می گیرد (گالری عکس)" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاسی که با ترفندهای خلاقانه اختصاصی خودش عکس های جادویی می گیرد (گالری عکس)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید