سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری

به گزارش یزد بلاگ، مدیران یوونتوس تصور می نمایند پیرلو می تواند کارنامه ای مانند زین الدین زیدان در رئال مادرید داشته باشد.

سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری

به گزارش خبرنگاران علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، به نظر می رسد مدیران یوونتوس با پیرلو به مدت دو فصل به توافق دست یافته اند و این سرمربی جوان امشب به صورت رسمی به عنوان مسئول فنی جدید بیانکونری برگزیده شد. امروز ظهر بود که باشگاه یوونتوس خبر برکناری مائوریتسیو ساری را انتخاب کرد.

پیرلو تجربه مربیگری ندارد و فقط همین هفته بود که به عنوان سرمربی تیم زیر 23 سال یوونتوس معرفی گشت و قرار بود راهنمایی این تیم را در سری سی ایتالیا بر عهده داشته باشد.

این در حالیست که در ابتدا به نظر می رسید مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام و سیمونه اینزاگی، سرمربی پیروز و جوان لاتزیو از بالاتزین بخت برای جانشینی مائوریتسیو ساری برخوردار باشند، اما به نظر می رسد آندره آنیلی علاقمند به جوانگرایی بوده و می خواهد پیرلو را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کند. به نظر می رسد مدیران یوونتوس تصور می نمایند پیرلو می تواند کارنامه ای مانند زین الدین زیدان در رئال مادرید داشته باشد و به همین دلیل میخواهد به ستاره سابق خط میانی تیم ملی ایتالیا و معمار قهرمانی های ابتدایی دهه گذشته خود در سری آ اعتماد نمایند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1900

به "سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید