سه رئیس&zwnjجمهور سابق آمریکا مقابل دوربین واکسن کرونا می&zwnjزنند

به گزارش یزد بلاگ، تهران (پانا) - با اجازه اداره غذا و داروی آمریکا بیل کلینتون، جورج بوش و باراک اوباما سه تن از روسای جمهوری سابق آمریکا داوطلبانه واکسن کرونا را در مقابل دوربین ها خواهند زند تا اعتماد عمومی را نسبت به امن بودن این واکسن جلب نمایند.

سه رئیس&zwnjجمهور سابق آمریکا مقابل دوربین واکسن کرونا می&zwnjزنند

به گزارش ایسنا از سی ان ان، زمانی که اداره غذا و دارو آمریکا اجازه دهد سه تن از روسای جمهوری سابق آمریکا داوطلبانه واکسن کووید- 19 را در مقابل دوربین ها خواهند زند تا اعتماد عمومی را نسبت به امن بودن این واکسن جلب نمایند.

همزمان با اینکه مقامات بهداشت عمومی آمریکا کوشش می نمایند تا مردم را به زدن واکسن کرونا ترغیب نمایند، باراک اوباما، جورج بوش و بیل کلینتون، سه تن از روسای جمهور سابق آمریکا امیدوارند این کمپین آگاهی رسانی برای جلب اعتماد عمومی نسبت به امنیت و تاثیرگذاری این واکسن بتواند پیغام موثری به همراه داشته باشد.

فردی فورد، رئیس دفتر بوش به شبکه سی ان ان گفت: جورج بوش با دکتر آنتونی فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا و کارشناس ارشد بیماری های عفونی در این کشور و همچنین دکتر دبورا بیرکس، عضو گروه ویژه مقابله با کرونا کاخ سفید تماس گرفته تا ببیند چطور می تواند به حمایت از این واکسن یاری کند.

وی اضافه نمود: چند هفته پیش جورج بوش از من خواست تا به دکتر فائوچی و دکتر بیرکس اطلاع دهم که او می خواهد در زمان مناسب هر طور شده به ترغیب حامیانش برای زدن واکسن کرونا یاری کند. ابتدا باید واکسن کووید- 19 امن تلقی گردد و به افراد دارای اولویت تزریق گردد. سپس جورج بوش برای تزریق این واکسن در نوبت قرار خواهد گرفت و این کار را در مقابل دوربین ها انجام خواهد داد.

آنجل اورنا، سخنگوی بیل کلینتون روز چهارشنبه به شبکه سی ان ان گفت: بیل کلینتون نیز تمایل دارد به منظور حمایت از واکسن کووید- 19 این واکسن را در ملأ عام تزریق کند.

وی اضافه نمود: بیل کلینتون قطعا به محض در دسترس قرار دریافت واکسن کرونا برای او بر مبنای اولویت های معین شده توسط مقامات بهداشت عمومی آن را تزریق خواهد نمود. اگر تزریق واکسن کرونا به او در ملأ عام به ترغیب مردم آمریکا برای زدن این واکسن یاریی می نماید، او مشتاق است که این کار را انجام دهد.

باراک اوباما نیز در مصاحبه ای با رادیو SiriusXM که قرار است امروز (پنج شنبه) پخش گردد، گفت: اگر دکتر فائوچی بگوید واکسن کووید-19 امن است، من او را باور می کنم. افرادی همچون آنتونی فائوچی که به خوبی او را می شناسم و با او کار نموده ام، افرادی کاملا قابل اعتماد هستند. بنابراین اگر آنتونی فائوچی به من بگوید که این واکسن امن است و من می توانم این واکسن را تزریق کنم و این واکسن شما را از ابتلا به کووید- 19 مصون می سازد، بدون شک آن را تزریق خواهم کرد.

وی اضافه نمود: به شما قول می دهم وقتی معین گردد این واکسن کمترین خطری برای مردم ندارد، من آن را تزریق خواهم کرد. من این کار را در مقابل دوربین شبکه های تلویزیونی انجام می دهم یا خودم از آن فیلم می گیرم تا مردم متوجه شوند که من به علم اعتماد دارم و به چیزی که اعتماد ندارم ابتلا به کووید- 19 است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2918

به "سه رئیس&zwnjجمهور سابق آمریکا مقابل دوربین واکسن کرونا می&zwnjزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه رئیس&zwnjجمهور سابق آمریکا مقابل دوربین واکسن کرونا می&zwnjزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید