دنبال وام در بانک نباشید

به گزارش یزد بلاگ، خرید اقساطی کالا و دریافت اعتبار آنلاین، یکی از مهم ترین خدمات دیجی پی محسوب می شود. این شرکت در سال تازه تا سقف 30 میلیون تومان اعتبار خرید کالا، به شکل آنلاین و غیرحضوری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دنبال وام در بانک نباشید

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ رفیق بیشتر بدانید.

یه گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران٬ اعتبار سنجی، دریافت ضمانت، ثبت و بررسی مدارک فرایند دریافت وام را کُند می کند. اما اگر فرایند مکانیزه و آنلاین، با پشتوانه قوی شرکت های لیزینگ همراه شود امکان دریافت اعتبار و خرید اقساطی کالا برای افراد بیشتری فراهم خواهد شد.

فراگیری مالی، افزایش قدرت خرید جامعه و تقاضای بیشتر کالا، بازوی تولید داخلی را قوی تر می کند و همین امر به نام یکی از اهداف دیجی پی برشمرده می شود.

اعتبار برای خرید کالا باید در اختیار اقشار مختلف جامعه برای تأمین لوازم مورد نیاز، قرار گیرد. دریافت وام خرید کالا و استفاده از آن در اموری غیر از خرید محصول، اعطای اعتبار را در جهت اشتباه قرار می دهد. در همین جهت، بعد از تأیید مدارک در دیجی پی، کیف پول اعتباری افراد شارژ می شود و هر فردی تنها برای خرید کالا می تواند از شارژ کیف پول خود استفاده نماید و هزینه آن را به شکل آنلاین پرداخت کند.

ما در این ویدیو علاوه بر معرفی دیجی پی به بررسی شرایط وام خرید کالا در بانک ها پرداختیم.

می دانید در سال گذشته بانک ها چه مبلغ وام خرید کالا به مشتریان پرداخت کرده اند؟ بر اساس بررسی های اجرا شده سهم وام خرید کالا در نظام بانکی سال 99، زیر 3 درصد بوده است.

اگر تجربه دریافت وام خرید کالا از بانک را داشته اید، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 4153

به "دنبال وام در بانک نباشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال وام در بانک نباشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید