داورزنی: حضور مربی مرد کبدی تایلند در سالن بانوان، توهین به میزبانی و فرهنگ ما بود

به گزارش یزد بلاگ، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: مقصودلو 21 سال برای این رشته زحمت کشیده بود و تشخیص داد که خون جدیدی به این رشته تزریق گردد.

داورزنی: حضور مربی مرد کبدی تایلند در سالن بانوان، توهین به میزبانی و فرهنگ ما بود

با تور تایلند خرداد 99 به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

به گزارش خبرنگار ورزشی یزد بلاگ، محمدرضا داورزنی در انتها مجمع انتخاباتی فدراسیون کبدی گفت: امروز مجمع کبدی بود و بعد از 21 سال مسئولیت مقصودلو در کبدی و زحمت های که ایشان برای این رشته کشیدند، اورسجی به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

وی توضیح داد: وزارت ورزش از هر کسی که مجمع اعتماد کند حمایت می نماید و ما از برنامه اورسجی و استراتژی های او حمایت می کنیم. اتفاق خوبی افتاد و آن میزبانی کبدی بود و نفس برگزاری مسابقه خوب است. میزبانی گلستان بی نظیر بود و فدراسیون زحمت کشید. با توجه به اینکه مسابقات خانم ها و آقایان در یک سالن بود و بعضی تیم ها با کادر فنی مرد بودند میزبانی با مشکل رو به رو شد و نباید این اتفاق و حضور مربی مرد با آن شکل اتفاق می افتاد. حضور مربی تایلند به آن طریق، توهین به میزبانی و فرهنگ ما بود و این حاشیه در مجموع برای ورزش کشور خوب نبود. باید در همه میزبانی ها این نکات را رعایت کنیم. باید یک پروتکل باشد و به کشورها اعلام گردد. اگر نیایند بهتر از این است که این اتفاقات بیفتد.

داورزنی گفت: دلیل انصراف مقصودلو به دلیل حواشی مسابقات گرگان نبود. وی 21 سال برای این رشته زحمت کشیده بود و تشخیص داد که خون جدیدی به این رشته تزریق گردد. مقصودلو سمت آسیایی دارد و آن را ادامه می دهد. با توجه به طول مدیریت مسئولان، باید میدان را به جوانان داد.

وی درخصوص حواشی فدراسیون چوگان گفت: وزارت ورزش همکاری خوبی با سازمان میراث فرهنگی دارد و چوگان ثبت جهانی شد و این کار اقدام ارزشمندی بود. این انتخابات قرار است 10 دی برگزار گردد. احساس می کنم در چوگان احتیاج به انسجام و وفاق داریم تا این رشته به عنوان رشته ایرانی و اصیل توسعه یابد. همه کسانی که در این رشته کار کردند و فعال بودند باید دست به دست هم بدهند تا چوگان به صندلی واقعی اش برسد.

داورزنی در خصوص انتخابات بسکتبال اضافه کرد: ثبت نام انتخابات بسکتبال فردا به انتها می رسد و پروسه استعلام شروع خواهد شد و در کوتاهترین زمان انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درخصوص انتخاب خبره در کمیته ملی المپیک گفت: بحث هایی که هست کمیته یکی از نهادهای مهم برای ورزش کشور به عنوان عضو IOC است. کمیته ها پایگاه های مهم برای حضور در المپیک است. 60 نفر در مجمع رای می دهند و معرفی خبره ها با کمیته است. اینطوری نیست که بین کمیته و وزارت کسی انتخاب و به تفاهم رسیده باشند. آنچه در این 40 سال در کمیته گذشته عدم تفاهم بین وزارت و کمیته است. احتیاج به انسجام داریم و هر چه تعامل بیشتر باشد ورزش پیروز خواهد شد. این که کمیته و وزارت یک جزیره مجزا هستند یک تفکر باطل است. باید همواره تعامل باشد تا در میادین جهانی انسجام باشد و بهتر برنامه اجرا گردد. برای افراد انتخاب شده آرزوی پیروزیت داریم.

وی درخصوص آخرین شرایط فدراسیون تیراندازی در پاسخ به خبرنگار یزد بلاگ تاکید نمود: این نکته را باید توجه کرد که بحث بین معاونت حقوقی وزارت ورزش و دیوان عدالت اداری هست و هر تصمیمی که گرفته گردد ملزم به اجرا هستیم. بعد از نهایی شدن، تصمیمات اعلام می گردد. امیدوارم به زودی شرایط تیراندازی معین گردد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که شجاعی، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان دو شغله است و ممکن است مانند بازی های آسیایی 2014 اینچئون بخواهد در این فدراسیون بماند، گفت: اجازه نمی دهیم این اتفاقات دوباره تکرار گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 313

به "داورزنی: حضور مربی مرد کبدی تایلند در سالن بانوان، توهین به میزبانی و فرهنگ ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: حضور مربی مرد کبدی تایلند در سالن بانوان، توهین به میزبانی و فرهنگ ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید