خبرنگاران شهردار ایرانشهر: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند

به گزارش یزد بلاگ، زاهدان- خبرنگاران- شهردار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهرداری افزون بر 260 میلیارد ریال عوارض از شهروندان و ادارات طلبکار است گفت: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند.

خبرنگاران شهردار ایرانشهر: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ جمال سیدی بیشتر بدانید.

نوراحمد درخوش روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهارداشت: کمتر از 10 درصد از مردم ایرانشهر عوارض شهرداری را پرداخت می کنند که این امر سبب پایین آمدن خدمات شهرداری در این شهر شده است.

وی گفت: عوارضی که مردم باید به عنوان حق شهروندی به شهرداری پرداخت کنند شامل عوارض نوسازی، حق عمران، حق تنظیف و عوارض خودرو است که متاسفانه شهروندان در پرداخت این عوارض مشارکتی خوبی ندارند.

شهردار ایرانشهر گفت: پرداخت بموقع عوارض نوسازی توسط شهروندان سبب رشد و توسعه شهری می شود به همین دلیل این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی اضافه کرد: شهر همانند خانه ای است که در آن زندگی می کنیم و شهرداری را می توان به منزله مادری در نظر گرفت که وظیفه مدیریت خانه را بر عهده دارد.

درخوش شرح داد: اگر شهروندان با شهرداری هماهنگ و همگام باشند قطعا شهری زیبا و پاک خواهیم داشت.

وی اظهارداشت: ایرانشهر از لحاظ جایگاه در مرکزیت بلوچستان واقع شده است به طوریکه روزانه حدود 30 هزار نفر از شهرستان های همجوار برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی و تهیه مایحتاج خود وارد این شهر می شوند که در پی آن حجم تجمع زباله نیز بالا می رود.

شهردار ایرانشهر شرح داد: امیدواریم شهروندان با حمایت های بیش از پیش خود و با پرداخت عوارض، شهرداری را در خدمات رسانی بهتر کمک کنند.

به گزارش خبرنگاران ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در 337 کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در جهت ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: ایرنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 2509

به "خبرنگاران شهردار ایرانشهر: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهردار ایرانشهر: کمتر از 10 درصد شهروندان این شهرستان عوارض پرداخت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید