خبرنگاران اولیایی: فتح الله زاده با علم به مسائل، سکان مدیریت استقلال را به دست گرفت

به گزارش یزد بلاگ، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل اسبق استقلال گفت: امیدوارم علی فتح الله زاده در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال پیروز باشد و بتواند این تیم را به روزهای خوب برساند.

خبرنگاران اولیایی: فتح الله زاده با علم به مسائل، سکان مدیریت استقلال را به دست گرفت

کاظم اولیایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: امیدوارم علی فتح الله زاده در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال پیروز باشد و بتواند این تیم را به روزهای خوب برساند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط بحرانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا به وجود آمده است تعطیلی مسابقات لیگ برتر اجتناب ناپذیر بود.

مدیرعامل اسبق استقلال اعلام کرد: مسوولان فدراسیون فوتبال در شرایط بحرانی تصمیم گرفتند که عواقب آن را بر عهده گرفتند، شاید تعطیل نکردن فوتبال در این مقطع عوارض ناخوشایندی را به همراه داشت.

اولیایی توضیح داد: فتح الله زاده به طور حتم از مسائل استقلال باخبر است و وقتی این پست را بر عهده گرفته است، یعنی قدرت حل کردن آن را نیز دارد.

وی تاکید نمود: طبق نامه ای که (فیفا) به فدراسیون فوتبال ارسال نموده است اساسنامه فدراسیون فوتبال باید تغییر پیدا کند و امیدوارم این تغییرات هرچه زودتر انجام گردد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در انتها گفت: امیدوارم فردی ریاست فدراسیون فوتبال را بر عهده بگیرد که بتواند به فوتبال ایران خدمت کند.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایرنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 588

به "خبرنگاران اولیایی: فتح الله زاده با علم به مسائل، سکان مدیریت استقلال را به دست گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اولیایی: فتح الله زاده با علم به مسائل، سکان مدیریت استقلال را به دست گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید