خانه های میلیاردی در جنوب پایتخت

به گزارش یزد بلاگ، خبرنگاران : خانه های نوساز زیر یک میلیارد تومان در متراژهای پایین و در مناطق پرتراکم هستند و بعضی از فایل هایی که بیش از 60 متر زیربنا دارند از لحاظ سند دچار مشکل اند.

خانه های میلیاردی در جنوب پایتخت

به گزارش یزد بلاگ : اگر زمانی قیمت خرید آپارتمان های لاکچری نزدیک به یک میلیارد تومان بود، حالا فایل هایی که قیمت کل فروش آنها تا یک میلیارد تومان است خانه هایی با متراژ زیر شصت متر و در مناطق جنوب شرقی و جنوبی شهر تهران هستند!

خانه های یک میلیاردی در جنوب پایتخت

برای مثال خانه 48 متری در خیابان پیروزی نوساز با قیمت متری 19 میلیون و 166 هزار تومان برای فروش گذاشته شده که فاقد پارکینگ است . یا آپارتمان دیگری در وحیدیه با زیربنای 55 متر، 990 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

خانه زیر یک میلیارد در کدام نقطه تهران می توان خرید؟

خریدارانی که نقدینگی آنها زیر یک میلیارد است در محله جشنواره، حق انتخاب بیشتری دارند. یکی از فایل های فروش در این محله آپارتمانی 70متری است که 765 میلیون برای فروش گذاشته شده که فاقد پارکینگ و سند آن قولنامه ای است. در محله کن، آپارتمانی 55 متری، 550 میلیون برای فروش گذاشته شده است. سند این آپارتمان نیز قولنامه ای است.

در منطقه سبلان خانه ای با زیربنای 50 متر مربع با قیمت 920میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.در میدان امام حسین خیابان صفا، آپارتمان 37 متری 868 میلیون و 500 هزار تومان برای فروش گذاشته شده است.

در خیابان تهرانپارس، آپارتمانی 72 متری، 972 هزار میلیون تومان برای فروش گذاشته شده. این ملک هم سند قطعی ندارد. آپارتمان نوساز دیگری با زیربنای 40 متر در محله قصرالدشت به قیمت 800 میلیون برای فروش گذاشته شده است.

خانه های نوساز میلیاردی در مناطق پر تراکم

بر اساس مشاهدات میدانی، خانه های نوساز زیر یک میلیارد تومان در متراژهای پایین و در مناطق پرتراکم هستند و بعضی از فایل هایی که بیش از 60 متر زیربنا دارند از لحاظ سند دچار مشکل اند و یا سند آنها به صورت قولنامه ای و یا تعاونی است.

به گفته مشاوران املاک در حال حاضر بیشترین سهم فروش از معاملات روزانه آنها مربوط به همین فایل ها است. بر اساس گزارش تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در تیرماه سال جاری نیز تعداد واحدهای معامله شده در شهر تهران به تفکیک عمر بنا از مجموع 14047 واحد مسکونی معامله شده واحدهای 5 سال ساخت با سهم 38.6 درصد بیشترین سهم را به خود اختصاص داده بودند و توزیع فراوانی تعداد واحدهای مسکونی معامله شده بر حسب قیمت یک متر مربع بنا، در دایره قیمتی 14 تا 16 میلیون تومان به ازای هر متر مربع، بیشترین سهم از تعداد معاملات را به خود اختصاص داده بودند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1886

به "خانه های میلیاردی در جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه های میلیاردی در جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید