تهران 1400 با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران

به گزارش یزد بلاگ، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 12 از برگزاری نشست با مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران خبر داد.

تهران 1400 با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، نشست سالانه محمدرضا ندرلو، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 12 با میثم عنقایی، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در زمینه موضوعات نگهداشت شهر، بودجه 1400 حوزه امور شهری در منطقه 12 در ساختمان معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه برگزار شد.

در این نشست ندرلو نخست در مورد عملکرد پروژه های سرمایه ای گزارش جامعی را ارائه کرد و سپس با تأکید بر اهمیت این پروژه ها گفت: توسعه پروژه های محلی کوچک مقیاس، مانند برنامه استقبال از بهار و رفع سد معبر در گلوگاه های اقتصادی منطقه، برنامه های زیباسازی و فضای سبز محدوده منطقه از جمله برنامه های آینده این معاونت در منطقه 12 خواهد بود.

او با یادآوری این نکته که معاونت خدمات شهری و محیط زیست، وظایف و مأموریت های بسیاری را در سطح منطقه برای تأمین رفاه و جلب رضایت حداکثری شهروندان به عهده دارد، اضافه کرد: اولویت اصلی ما در این معاونت، بحث نگهداشت شهر است و با حرکت به سوی توسعه پایدار در منطقه قلب طهران برای تحقق طرح تهران 1400 کوشا خواهیم بود.

عنقایی نیز ضمن بیان این مطلب که بحث نگهداشت شهر اصلی ترین وظیفه مدیریت شهری است، گفت: همه دغدغه مدیران ارشد شهری این است که با حمایت های ستاد و بازوهای اجرایی صف بتوانیم خدمات رسانی به شهروندان را با کیفیت مطلوب تری به انجام برسانیم.او در ادامه به بررسی مسائل متمم بودجه سال 1399 پرداخت و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

در انتهای جلسه، رؤسای ادارات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 12 در مورد مسائل جاری، گزارش هایی ارائه کردند و در مورد مسائل باقی مانده تا انتهای سال 99 موظف به تکمیل موارد تا انتهای سال شدند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3531

به "تهران 1400 با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران 1400 با حرکت به سوی توسعه پایدار در قلب طهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید