(تصاویر) یک ایرانی مقیم ترکیه از ضایعات موتورسیکلت تک چرخ ساخت

به گزارش یزد بلاگ، مجسمه ساز ایرانی مقیم استان وان ترکیه با تبدیل ضایعات به موتورسیکلت تک چرخ، حیرت همگان را برانگیخته است.

(تصاویر) یک ایرانی مقیم ترکیه از ضایعات موتورسیکلت تک چرخ ساخت

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری آناتولی ترکیه نوشت: علی مطیعی در سال 2007 از ایران به عراق رفته و پس از 9 سال اقامت در آنجا به وان ترکیه آمده است. او ضایعات و بعضی مواد بازیافتی را جمع آوری و از آن ها در کارگاه کوچک خود آثار خارق العاده ای خلق می نماید.

علی تصمیم گرفت از ضایعات، موتورسیکلت تک چرخ که در یک فیلم علمی تخیلی دیده بود، بسازد و توانست تمام قطعات لازم را در عرض 4 ماه کامل کند. وی اولین تست آزمایشی حرکت موتور خود را در میان نگاه های کنجکاو ساکنان این شهر انجام داده و پیروز شد.

مطیعی گفت: برای ساخت موتورسیکلتی که آرزویش را داشتم سخت کار کردم. با مراجعه به فروشندگان قطعات قراضه و اوراقی٬ مواد مورد نیازم را جمع آوری کردم. تنها حامی من در این فرایند خانواده ام بودند.

وی اضافه نمود: مردم وان با دیدن موتورسیکلت بسیار تعجب کردند و مورد توجه آن ها نهاده شد. آن ها با تلفنهایشان اقدام به تهیه فیلم و عکس کردند و من نیز از این اتفاق خوشحالم. هدف من این است که بیشتر پیشرفت کنم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3514

به "(تصاویر) یک ایرانی مقیم ترکیه از ضایعات موتورسیکلت تک چرخ ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) یک ایرانی مقیم ترکیه از ضایعات موتورسیکلت تک چرخ ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید