تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران

به گزارش یزد بلاگ، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تداوم بارش باران و وزش باد هوای پایتخت طی امروز (17 آذرماه) در شرایط سالم است.

تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران

به گزارش خبرنگاران بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در نخستین ساعات امروز (17 آذر) با تداوم بارش های پاییزی و وزش باد طی ساعات گذشته، با وجود آغاز تردد خودروها شاهد کاهش ذرات معلق خواهیم بود و کیفیت هوای شهر تهران در شرایط سالم قرار خواهد گرفت.

با تداوم ناپایداری جوی و بارش های پراکنده در طول روز شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی بماند.

با افزایش ترافیک شبانگاهی احتمال می رود بر غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته افزوده شود، با این حال در ساعات پایانی یکشنبه با افزایش نسبی سرعت باد و پراکندگی آلاینده ها، بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

با وزش باد تا صبحگاه فردا (18 آذرماه) پیش بینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در شرایط سالم قرار بگیرد همچنین در طول روز برقراری شرایط ناپایدار جو و وزش باد مؤثر از انباشت آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد.

در اواخر وقت فردا (18 آذرماه) با کاهش سرعت باد و کاهش ابرناکی همچنین کاهش میزان ناپایداری جوی، احتمال می رود که در ساعات اوج ترافیک در مناطق پرتردد با افزایش غلظت ذرات معلق روبه رو شویم که کاهش نسبی کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته 71 و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون 62 و هوا در شرایط سالم است.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 241

به "تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم هوای سالم در تهران به لطف باد و باران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید