بهترین راه برای مقابله با کرونا

به گزارش یزد بلاگ، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد، می توان با استفاده از یک روش ساده به راحتی با کرونا مقابله کرد.

بهترین راه برای مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد بهترین راه برای مقابله با کرونا، تقویت سیستم ایمنی بدن است.

محققان توصیه می کنند، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید تا از بیماری ها در امان باشید؛ در حال حاضر تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا افراد از ویروس کرونا ایمن باشند.

میشل ماسلی، محقق آمریکایی که درباره کرونا پژوهش می کند می گوید، تقویت سیستم ایمنی بدن نکته ایست که افراد و خانوده هایشان را از بیماری در امان نگه می دارد.

قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از چند ماه به سرانجام رسیده و حالا بیشتر کشورهایی که این قانون را وضع کرده بودند، در حال برگشتن به شرایط عادی هستند؛ این درحالیست که کرونا هنوز تمام شده و سرکار رفتن و معاشرت با افراد ناگزیر آنها را با خطر روبرو می کند.

کارشناسان بهداشتی تأکید می کنند، حفظ فاصله اجتماعی و شست و شوی مداوم دست ها به در امان بودن از بیماری کمک می کند، اما افراد اگر می خواهند از سلامت خود مطمئن تر باشند تا به ویروس کرونا دچار نشوند یا در صورت ابتلا علائم خفیف را تجربه کنند، باید از سیستم ایمنی بدن خود اطمینان کسب کنند.

به گفته محققان، اگر با ویروس در تماس باشید، یک سیستم ایمنی با عملکرد مناسب می تواند برای جلوگیری از پیشرفت آن به ریه ها کافی باشد و احتمال بروز عوارض را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

بدترین عوارض کووید 19 که منجر به استراحت افراد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها می شود، غالباً ناشی از سیستم ایمنی بدن است که در ابتدا به صورت ناکارآمد پاسخ می دهد.

به گفته محققان، استراحت کافی، خواب به اندازه، دوری از استرس و تغذیه سالم نظیر بهره مندی از ویتامین C از جمله مواردی هستند که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

سرانجامی پیام/

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1419

به "بهترین راه برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین راه برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید