بشار رفت، اما جنگ بر سر جدایی او همچنان ادامه دارد

به گزارش یزد بلاگ، هافبک عراقی سابق باشگاه پرسپولیس درحالی که می توانست حداقل در بازی های اخیر کنار قرمز ها باشد بعد از فینال آسیا به راحتی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شد. با وجودی که در خصوص چگونگی جدایی بشار رسن از باشگاه پرسپولیس مسئولان این باشگاه بیانیه ای صادر کردند، اما همچنان دلایل جدایی این بازیکن عراقی مورد بحث است. بشار رسن در سه سال و نیمی که در جمع قرمز های پایتخت بود توانست به عنوان یک مهره تاثیرگذار خود را در فوتبال ایران نشان دهد و با عملکرد مثبتش از معدود خرید های خوب خارجی در ایران تلقی شد.

بشار رفت، اما جنگ بر سر جدایی او همچنان ادامه دارد

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه از سوی هیات مدیره این باشگاه اخطار دریافت کرد شب گذشته در تبادل نظر با برنامه فرمول یک و در پاسخ به سوالی مبنی بر ناراحتی وی از جدایی بشار و انتقاد هیات مدیره گفت: درباره این موضوع زیاد صحبت کردم، اما به خاطر نوع بازی ای که ارائه می داد، حفظ توپ، تکنیک و گلساز خیلی خوبش بازیکن مهمی برای ما بود؛ هیچ وقت برای من قابل درک نیست بدون اجازه سرمربی یک بازیکن از تیم جدا یا به آن اضافه گردد و نمی دانم چرا چنین کاری کردند.

یحیی در ادامه می گوید: اولین موضوع مهم برای این امر رضایت و تصمیم گیری سرمربی است، اما متاسفانه من در جریان نبودم و اگر از ابتدا می دانستم قرار است چنین اتفاقی بیفتد جلویش را می گرفتم. با رسن توافق مخفیانه کردند که فکر می کنم با این اقدام شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال بردند. بیانیه 15 بندی هم توجیهی برای کار بدشان بود و همواره باید نزد طرفداران به دلیل این کار جوابگو باشند.

صحبت های یحیی گل محمدی نشان می دهد که اختلاف سرمربی قرمز ها با هیات مدیره این باشگاه همچنان وجود دارد و علیرغم اینکه شکوری گلایه هیات مدیره را به او انتقال داده، اما یحیی نمی تواند جدایی بشار را بپذیرد.

فوتبالی

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

اسلیم فا: اسلیم فا: مجله دوخت و دوز، طراحی لباس و انتخاب لباس

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 3107

به "بشار رفت، اما جنگ بر سر جدایی او همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار رفت، اما جنگ بر سر جدایی او همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید