برخی برای پوشش دادن ضعف های خودشان علیه پرسپولیس جوسازی کردند

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، محمد پنجعلی در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس سختی های زیادی را پشت سر گذاشت تا به افتخارات امروز برسد و حرف هایی که بعضی می زنند برای توجیه ضعف های خودشان است. همین قهرمانی اخیر، آسان به دست نیامد و بعد از دو بار تغییر کادر فنی جمع کردن تیم از نظر روانی و فنی دشواری های خاص خود را داشت و کار بزرگی انجام شد.

برخی برای پوشش دادن ضعف های خودشان علیه پرسپولیس جوسازی کردند

وی ادامه داد: ما در همین فصل دیدیم که بعضی تیم ها با مشکلاتی کمتر از پرسپولیس، نتوانستند خودشان را جمع و جور کنند. طبیعی است که آنها بخواهند برای منحرف کردن افکار عمومی و هواداران خود، یکسری اتهاماتی را علیه پرسپولیس مطرح کنند تا برتری و بزرگی پرسپولیس نسبت به خود را منکر شوند ولی حقیقت روشن تر از آن است که قابل کتمان کردن باشد. شرایط تیم نشان می دهد، کادر فنی و بازیکنان چه کار مهم و بزرگی را انجام دادند.

پنجعلی شرح داد: در این که برانکو طی چند سال توانست یک بنیان و شاکله قوی را ایجاد کند تا بین پرسپولیس و دیگر تیم ها تفاوت اساسی ایجاد شود، شک نیست اما یک تیم بزرگ، بازیکنان بزرگ و حفظ و ارتقای شرایط آن هم به ظرفیت های فنی و شخصیتی بالایی نیاز دارد که یحیی گل محمدی و همکارانش از آن برخوردار بودند.

محمد پنجعلی در ادامه گفت: گابریل کالدرون برای دوره بعد از برانکو که فشار زیادی روی پرسپولیس بود، خوب عمل کرد و توانست پرسپولیس را به فرایند خوبی برگرداند اما یکسری مسائل و حاشیه ها هم کم کم در تیم به وجود آمد که یحیی گل محمدی اگر آنها را مدیریت و رفع نمی کرد با مشکل روبرو می شدیم. موفقیت او، موفقیت مربیان ایرانی در مواجهه با این شرایط بود. یحیی گل محمدی در کار مربیگری سابقه خوبی دارد و تجربه کار در پرسپولیس را هم را داشت، او فضای پر فشار و پر تنش پرسپولیس را می شناخت و همه اینها از او یک گزینه خوب می ساخت. من به سهم خودم از تلاش های او، افشین پیروانی، کریم باقری، حمید مطهری، داوود فنایی، مظاهر رحیم پور و محمد عسگری تشکر می کنم.

کاپیتان سال های گذشته پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: این که یک گروه از بازیکنان نسل گذشته پرسپولیس، تیم پرسپولیس را هدایت می کنند از نظر من، مهم و با ارزش است. من از این مساله بسیار خشنود هستم و آنها نشان داده اند، هریک در کار خود توانمند هستند. در این میان البته باید به نقش مدیریت و به خاطر انتخاب هایی که داشت و حمایتی که از این انتخاب ها انجام داده است اشاره کرد.

مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر تعداد نفرات زیادی از بازیکنان پرورش یافته در تیم های پایه پرسپولیس توسط یحیی گل محمدی پذیرفته شده اند و زیر نظر او و همکارانش آماده می شوند. بعضی از آنها در بازی ها حاضر شده اند و بعضی هم قطعا با تلاش کادر فنی تیم بزرگسالان بعدها می توانند بخشی از بار تیم را بر عهده بگیرند. همچنین باید از آقای رسول پناه هم تشکر کنیم که با پرداخت های خوبی که به تیم های پایه داشتند، دریافتی ها را به 70 درصد رساندند. اعضای تیم های پایه، مدت ها بود که هیچ دریافتی نداشتند و واقعا تعصب نسبت به پرسپولیس و عشق به کارشان باعث شد تا دلسوزانه کار را دنبال کنند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1888

به "برخی برای پوشش دادن ضعف های خودشان علیه پرسپولیس جوسازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخی برای پوشش دادن ضعف های خودشان علیه پرسپولیس جوسازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید