با محرم نویدکیا مذاکره نکرده ایم، رادولوویچ فصل بعد هم می ماند

به گزارش یزد بلاگ، احمد جمشیدی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره اعلام زمان شروع تمرینات و مسابقات لیگ برتر فوتبال و زمان بازگشت میودراگ رادولوویچ سرمربی ذوب آهن به اصفهان گفت: به محض اینکه پروازها برقرار شود، آقای رادولوویچ به ایران می آید. فعلاً منتظر برنامه های پروازی هستیم و مسئله ای برای بازگشت این مربی و دستیارش وجود ندارد.

با محرم نویدکیا مذاکره نکرده ایم، رادولوویچ فصل بعد هم می ماند

وی درباره اینکه گفته می گردد احتمال دارد رادولوویچ به اصفهان برنگردد، تاکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد. رادولوویچ آماده بازگشت است و ما هم دنبال تهیه بلیت هستیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به سئوالی مبنی بر مذاکره این باشگاه با محرم نویدکیا برای سرمربیگری، شرح داد: این خبر درست نیست. مربی ما دارد بر می گردد و صحبتی با نویدکیا نداشته ایم. قرارداد ما با رادولوویچ یک سال و نیم است و این مربی فصل آینده هم هدایت ذوب آهن را بر عهده خواهد داشت. ممکن است رادولوویچ بعد از آغاز تمرینات هم یکی، دو روز با تاخیر به ایران بیاید ولی دستیارانش تمرین را پیش می برند. چه دلیلی دارد وقتی خودمان مربی داریم سراغ مربی دیگری برویم؟

جمشیدی همچنین درباره زمان آغاز تمرینات تیم ذوب آهن شرح داد: به زودی جلسه هیات مدیره باشگاه تشکیل می گردد. پیش بینی های لازم بهداشتی را برای آغاز تمرینات خواهیم داشت. بازیکنان هم از روز سوم تمرینات را آغاز می کنند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان درباره درگذشت پدر مهدی خلیل دروازه بان لبنانی این تیم گفت: متاسفانه پدر مهدی هفته پیش درگذشت ولی این بازیکن به خاطر نبود پرواز قادر نبود به لبنان برود. تا روز دوشنبه برای خلیل دنبال بلیت بودیم که نتوانستیم فراهم کنیم. اگر اتفاق جدیدی در این ارتباط افتاده باشد بی خبر هستم.

پرشین بلاگ: پرشین بلاگ | سیستم وبلاگ های پرشین

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1287

به "با محرم نویدکیا مذاکره نکرده ایم، رادولوویچ فصل بعد هم می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با محرم نویدکیا مذاکره نکرده ایم، رادولوویچ فصل بعد هم می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید