اگر مردم رعایت نکنند تهران به روزهای سخت و بحرانی کرونا باز می گردد

به گزارش یزد بلاگ، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: اگر شهروندان تهرانی نکات بهداشتی و توصیه های وزارت بهداشت را جدی نگیرند، تهران به روزهای سخت و غیر قابل تصور گذشته بحران کرونا باز می گردد.

اگر مردم رعایت نکنند تهران به روزهای سخت و بحرانی کرونا باز می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) به مدیریت روزهای سخت بحران کرونا اشاره کرد و گفت: پرسنل گمنام سازمان بهشت زهرا (س) از اولین ساعات شیوع بیماری در کشور به تکریم خانواده های داغدار تهرانی به خدمات رسانی با بالاترین سطح رضایتمندی شهروندان پرداخت و البته روزهای سخت و غیر قابل تصوری را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: به شهروندان توصیه می کنیم که با پشتکار و اهتمام نکات بهداشتی را جدی گرفته تا روزهای سخت تهران تکرار نشود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) شرح داد: عدم رعایت شهروندان یعنی از بین رفتن همه تلاش ها و فداکاری هایی که تا کنون همه دست به دست هم در خدمات رسانی و بهبود شرایط داشته اند لذا توصیه همیشگی ما به شهروندان محترم؛ استمرار مداوم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی است.

گفتنی است: در حالیکه همه جهان حتی کشورهای پیشرفته جهان نظیر امریکا و ایتالیا و …در مدیریت اجساد و عملیات تدفین در کرونا دچار مشکل جدی شده بودند، بهشت زهرای تهران عملکرد مطلوب قابل دفاعی از خود ارائه به گونه ای که دکتر زالی فرمانده ستاد کرونای تهران اقدامات این سازمان در کرونا را حماسه ای ملی و فرا ملی توصیف کرده بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 1491

به "اگر مردم رعایت نکنند تهران به روزهای سخت و بحرانی کرونا باز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر مردم رعایت نکنند تهران به روزهای سخت و بحرانی کرونا باز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید