اهانت به موسپیدها و اموات آن هم در نزدیک ترین روزها به مرگ؟

به گزارش یزد بلاگ، به گزارش خبرنگاران، پخش یک آیتم با اطلاعاتی نه چندان درست از یک برنامه تلویزیونی کافی بود تا موجی از خشم طرفداران فوتبال و پیامد آن داغ شدن بازار اهانت به پیشکسوتان و حتی درگذشتگان فوتبال را از سوی طرفداران در فضای مجازی و بعضی رسانه های نوشتاری ببینیم.

اهانت به موسپیدها و اموات آن هم در نزدیک ترین روزها به مرگ؟

اکبر کارگرجم پیشکسوت تیم استقلال در تبادل نظر با خبرنگاران در همین خصوص گفت: خیلی متاسفم که حتی مبارزه با ماشین مرگی به نام کرونا هم خیلی از اقشار مردم ما را متنبه نکرده و آنها را به خود نیاورده است. امروز که مرگ نزدیک تر از همواره است و پشت در بسیاری از خانه ها به کمین نشسته، بعضی ها اینطور به جان مرده و زنده فوتبال افتاده اند و حتی به اموات هم رحم نمی نمایند.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: نمی دانم چرا حرمت ها از بین رفته و خیلی ها که هیچ درکی از گذشته و گذشتگان ندارند به خودشان اجازه می دهند به خادمین ورزش حتی بعد از مرگشان بی حرمتی نمایند. امروز جهان بر علیه یک دشمن مشترک به اسم کرونا متحد شده و اینجا یکسری جوان دارند اتفاقاتی را رقم می زنند که در تاریخ ایران بی سابقه است.

وی افزود: خیلی ها هستند که در گذشته به ورزش و فوتبال ایران خدمات بایسته زیادی ارائه داده اند و خشت روی خشت گذاشته اند تا امروز چیزی به اسم استقلال و پرسپولیس داشته باشیم. این جوانان که امروز فضای مجازی امکانی را در اختیار آنها قرار داده باید بدانند حتی اگر خودشان و صفحه های مجازی آنها دیده می گردد به واسطه استقلال و پرسپولیسی است که همین گذشتگان که امروز مورد فحاشی رسانه ای قرار می گیرند برای ایجاد آن خون دل ها خورده اند.

پیشکسوت استقلال گفت: نمی خواهم نصیحت کنم چون بعید می دانم این هایی که اینطور حرمت مرده و زنده را از بین می برند نصیحت پذیر باشند. اما برای شان دعا می کنم که به خودشان بیایند و دست از این بی اخلاقی ها در فضای مجازی بردارند.

نماشو: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: yazdblog.ir شناسه مطلب: 976

به "اهانت به موسپیدها و اموات آن هم در نزدیک ترین روزها به مرگ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهانت به موسپیدها و اموات آن هم در نزدیک ترین روزها به مرگ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید